Гороскоп на 28 листопада 2019 для всіх знаків Зодіаку!

0

Овен

Вранці зірки радять Овнам зберігати віру, але не квапити події. Ключовий момент імовірніше наприкінці дня. Ви можете опинитися на розвилці доріг, перед вибором. Щоб не помилитися, потрібно чітко знати свою мету і і стартові можливості. Якщо ви честолюбний майстер своєї справи, варто хапатися за будь-які гідні шанси в сфері бізнесу та кар’єри, бравши до уваги і професійні зв’язки, і особисті симпатії, інформує Ukr.Media.

Телець

Для Тельців важлива друга половина дня. Це провісник істинної удачі, особливо, якщо ви прагнете до оновлення життя, законного розширення своїх прав, кар’єри мандрівника, юриста, вчителя. Доля дарує умови для професійного росту, успіху закордоном. На вашому боці закон земний і небесний. Є шанс зрівняти свої позиції із чужими, стати гідним когось, шанованого і улюбленого вами.

Близнюки

Сьогодні у Близнюків з’явиться оригінальний шанс на успіх, у форматі «повільний успіх через старі проблеми». Зросте інтерес до теми податків, компенсацій, кредитування, страхування, перерозподілу благ. Якщо ви давно хочете співпрацювати з кимось, має сенс моніторити ситуацію: той, хто раніше дивився на вас зверхньо, тепер може потребувати вашої допомоги (особливо, якщо ви професіонал із досвідом).

Рак

Ракам доводиться рахуватися з ростом чужих переваг. Партнер або конкурент може засвітитися особливим шармом, підняти свій авторитет або отримати додаткові права. Якщо роль рівного вам недоступна, можлива заздрість. Ідеально, якщо хтось став для вас партнером, наставником, другом і об’єктом симпатій в одній особі. Проте будьте готові до того, що за привабливим фасадом ховається складний характер.

Лев

Ранок Левам краще провести без фізичних навантажень і в піднесеному стані духу. Увечері в комплексі знайомих завдань з’являться приємні доповнення. Може зрости фронт робіт або відповідальність, але також збільшиться штат або бюджет, з’явиться перспектива повільного кар’єрного росту, лікування хвороби, освоєння території, викорінення помилок. Складуться умови для планових оновлень на роботі і в побуті.

Діва

Дівам доля посміхнеться ввечері, але хороші передчуття можливі вже зранку. Події почнуть розвиватися в зручному вам стилі і темпі. З’являться передумови для професійного зростання, любовних і творчих успіхів, стабілізації результатів у грі, спорті. Це відмінний момент для того, щоб перестати шкодувати про те, що не склалося, і «повернутися до себе»: до перевірених планів, симпатій і цінностей.

Терези

Терезам доля пропонує перебудуватися на новий лад у добровільно-примусовому порядку. Від жорстких умов віддача очікується, важливо лише не боятися взяти відповідальність і спочатку бути готовим встигати в двох напрямках. Може намітитися розширення прав, території, повноважень, нове житло, додатковий дохід завдяки роботі вдома, шлюб або постійне спільне життя, поповнення в сімействі.

Скорпіон

Скорпіонам зірки радять планувати важливі заходи на вечір. Саме до кінця дня складуться умови, в яких ви зустрінете успіх у будь-якому напрямку, навіть якщо підете навмання. Можливо, події будуть розвиватися повільно, але і це піде вам на користь: ви зможете адаптуватися, зробити вибір, встановити свої порядки, узгодити інтереси або викликати симпатію у тих, у кому самі зацікавлені.

Стрілець

Першу частину дня Стрільці можуть присвятити своїм потребам: доля не відмовить у прихильності. Під час “замовленні” примх вам теж усміхнеться успіх, але, можливо, що вам це буде вже неважливо. Вечір порадує плановими відновленнями: несподіваною, але цілком гідною позаплановою знахідкою. Також нагадає, що відтепер все має свою ціну і треба системно працювати для збереження попереднього рівня благ.

Козоріг

У першій половині дня Козорогам краще уникати напруги і метушні: відпочинок поліпшить самопочуття і додасть привабливості, особливо представницям слабкої статі. Вечір вдалий для будь-яких занять, від планових покупок, побачень, спілкування, угод, турбот про зовнішність до відвертих імпровізацій, пошуків і творчості. Грудневим Козорогам не завадить бути уважнішими в ситуаціях вибору або компромісу.

Водолій

Для Водоліїв обіцяє стати позитивним ранок, але найважливіші події (чи передумови до них) очікуються ближче до вечора. Саме в кінці дня краще приступати до неприємних справ або входити в нові стосунки. Обставини дозволять вам знайти щось хороше в будь-якому повороті подій, наприклад, у вимушеній самоті. Ви отримаєте підтримку, зустрінете друга або виявите в ситуації приховану вигоду.

Риби

Рибам зірки не радять робити що-небудь у першій половині дня. Виняток — ситуації прощення і пробачення: вони пройдуть менш болісно, ніж можна було очікувати. Індивідуальні та колективні ініціативи краще ввечері. Це найкращий момент для покупок, спілкування з друзями і колегами обох статей, а також для відновлення та розвитку романтичних стосунків із серйозними намірами.

Загрузка...