Гороскоп на 29 листопада 2019 для всіх знаків Зодіаку!

0

Овен

Для Овнів сьогодні на одному з перших місць запитання професії і кар’єри, довгострокові цілі, офіційні зобов’язання. Можливі обмеження та перевірки, контроль, невдоволення «зверху». Дотриматися регламенту або виконати роботу в строк без втрати якості допоможуть досвід, майстерність, дисципліна, цілеспрямованість, відповідальність та вміння вибудувати пріоритети. Відповідний день для наради по важливій темі, інформує Ukr.Media.

Телець

Тельцям не варто нарікати на задані ззовні рамки — наприклад, на інструкції, юридичні норми і договори, в межах яких їм доводиться діяти. «Рейки», прокладені долею, зараз є для вас найбільш прямою і безпечною дорогою в бажану країну або сферу. Можна не поспішати і ретельно опрацьовувати кожен нюанс. Це вдалий день для дистанційних переговорів та оформлення документів.

Близнюки

Близнюкам сьогодні корисно глибше вникнути в питання, що цікавить і ретельно вивчити супутню документацію. Не завадить і особистий контакт з потрібними людьми (бажано, в офіційних рамках і з залученням необхідних запобіжних заходів). Це відповідний день для розмови з представником банку, бюрократичною інстанцією, податковою інспекцією, медичною, страховою або наглядовою установою.

Рак

Ракам сьогодні не варто ухилятися від переговорів і від візитів, у тому числі, до неприємних їм людей. Якщо ситуація критична, а потрібна людина не вийшла на зв’язок, зірки радять подолати страх або відразу і проявити ініціативу. Розмова відбудеться в будь-якому випадку, при цьому ви цілком можете розраховувати на взаєморозуміння з ключових пунктів (хоча останнє слово, швидше за все, залишиться за вами).

Лев

Сьогодні зірки радять Левам цілком поринути в рутину, в виробничий, побутовий чи бюрократичний процес. Якщо здоров’я дозволяє, краще віддати пріоритет непростим і навіть критичним моментам, сконцентруватися на неприємних обов’язках, ненависній, брудній, небезпечній або відповідальній роботі, розкритті застарілих проблем, прибиранні, чищенні, складних технологіях або лабораторних дослідженнях.

Діва

Сьогодні Діви легко впораються з кризою (або зможуть запобігти їй), керуючись знайомими правилами. Не підведе старий план або алгоритм, допоможе досвід і засноване на ньому чуття. Не варто боятися вимушених ситуацій: багато завдань будуть виконуватися вами автоматично, а деякі дадуть ще і поле для творчості. Крім того, майстерність і компетентність додадуть вам привабливості в чужих очах.

Терези

Терезам день допоможе знайти свою нішу і під пресом вже знайомих обмежень, і в потоці нових обов’язків, які навалилися раптово. Зараз вам корисно знову оцінити обстановку в будь-який ключовій для вас сфері, але особливо — вдома, в родині і в професії. Важливо не захоплюватися пасивною позицією жертви, перемогти зневіру та страх і знайти привід зайнятися в міру сил чимось корисним, наприклад, розчищенням території.

Скорпіон

Сьогодні Скорпіонам немає необхідності кудись поспішати. Це день «здорового фаталізму»: ви відчуваєте, що все станеться саме тоді, коли потрібно. Свою фізичну і вербальну енергію краще спрямувати не на прискорення, а на якісний результат, нехай навіть для цього доведеться попрацювати трохи довше, ніж хочеться. Це вдалий день для контактів, поїздок, досліджень, роботи з документами, інструкцією.

Стрілець

Стрільцям потрібен порядок у фінансових справах і податковій сфері, перегляд базових принципів ведення справ, що може спричинити за собою і радикальну зміну цінностей, Пора стати розумнішими, подумати про дохід від професії або нової схеми вкладень в легальний проект. Важливо бачити, де щедрі дари перетворюються у аванси, які потребують відпрацювання, де втрачає сенс старий тип накопичень або взаєморозрахунків.

Козоріг

День вдалий для Козорогів, здатних не піддаватися поганим передчуттям, спокійно «гнути свою лінію» в справах і в спілкуванні. Якщо раніше ви все робили на совість, то життя само підтвердить вашу правоту і користь від минулих зусиль. Слабким нервовим Козорогам сьогодні обіцяють зірки захист, але не обов’язково прогрес. Блокувати удачу можуть їх власні страхи, невіра в успіх або погане самопочуття.

Водолій

В цю добу Водоліям варто віддати перевагу усамітненню (або не нарікати на долю, якщо вона змусить до нього насильно). Система розумних обмежень стане тим самим рятувальним кругом, який вбереже вас від зайвих проблем. Наприклад, знизить ймовірність травми, конфлікту або загострення хронічних захворювань. У будь-якій справі сьогодні не завадить поміркованість, розсудливість, скромність, контроль, перестраховка.

Риби

Сьогодні Рибам варто взяти за основу для своїх контактів і дій принцип «тихіше їдеш — далі будеш». Але повна пасивність і відхід у тінь шкідливі і недалекоглядні. Важливо подолати страх або лінь, щось сказати або зробити. Радикальна відмова від честолюбних поривів спростить вам життя зараз, але позбавить вас шансу на перспективу, а крім того, своєю байдужістю ви люб’язно розчистите шлях конкурентам.

Загрузка...