Гороскоп від Павла Глоби на День закоханих: кого чекає удар долі і розставання з другою половинкою

0

Свято всіх закоханих, 14 лютого, може захмаритися низкою неприємних подій, які можуть відбутися в житті деяких знаків Зодіаку.

Астролог Павло Глоба зробив попередження, пояснивши, яких підніжок долі очікувати. В “невдачливий” список потрапили три знака Зодіаку. У гороскопі Глоби сказано, що комусь загрожує розставання з коханою людиною, кого-то чекає зрада, а хтось і зовсім цей день зустріне в гордій самоті.

Терези

Особисте життя Терезів останнім часом складалася непросто – нескінченні розбіжності і суперечки зруйнували гармонію в їх відносинах. Глоба говорить, що напередодні 14 лютого градус напруги і скандалу може досягти такої точки, що назад вже не буде вороття. Хтось із коханих не витримає і грюкне дверима, і тоді вже буде остаточний кінець і розрив відносин.

Стрільці

Стрільці вирішать в свято закоханих розірвати свої відносини, і саме цей знак стане ініціатором розриву. У багатьох представників знаку напередодні романтичного свята загостриться спрага свободи і незалежності. Втома від жорстких рамок серйозних відносин дасть про себе знати – Стрільці в буквальному сенсі вкажуть колишньому партнеру на двері. Зраджена друга половинка ще довго буде переживати розрив, а для Стрільців прийде навіть якесь полегшення.

Раки

Раки тривалий час трималися за відносини, яких вже немає давно. Але перед 14 лютого буде прийнято остаточне рішення. Для деяких це буде болючий удар долі. Але Глоба заспокоює, зовсім скоро у Раків знову відкриється друге дихання, а доленосна зустріч в кінці лютого все розставить на свої місця.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я