Готуйте гаманці! Названі продукти, які в 2020 році злетять в ціні!

0

Експерти спрогнозували подорожчання деяких продуктів.

За їх словами, вже в найближчі 10 місяців в Україні очікується зростання цін на яблука і картопля. Відповідну заяву зробив голова Союзу українського селянства Іван Томич, пише Новини Ю.

Якщо брати до уваги торішню вартість картоплі, то в цей раз вона виростить майже втричі. Крім цього ціна хліба теж зміниться не в кращу сторону, адже цей продукт теж подорожчає приблизно на 20-25%. М’ясо в свою чергу додасть в ціні від 10% до 20% до кінця 2020 року. І це враховуючи той факт, що на сьогоднішній день цей продукт і так дорогий, в порівнянні з його ринковою ціною в країнах Євросоюзу.

З тієї причини, що ціни на м’ясо зростають в Україні, а зарплати і пенсії відносно невеликі, споживачів цього продукту стає все менше. Адже крім м’яса, недешево обходяться і інші продукти споживчого кошика. У зв’язку з регулярним подорожчанням всього, українцям доводиться обмежувати себе в потребах і закуповуватися по мінімуму.

На думку Томича, таке неповноцінне харчування, в тому числі мале вживання свинини, погано позначається на загальному стані здоров’я людини. Згідно з висновками лікарів, на даний момент середній рівень споживання свинини по країні в 2 рази нижче, ніж покладена біологічна норма, яку рекомендують лікарі.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я