Київстар назвав причину різкого підвищення тарифів!

0

Київстар напередодні Нового року попередив своїх абонентів про перегляд деяких тарифних планів і подорожчання послуг з 1 лютого. У прес-службі компанії докладно пояснили, чому зумовлене таке рішення, і чи дійсно подорожчання буде істотним.

У зв’язку з тим, що деякі тарифи були запущені 2-3 роки тому, то на даний момент вони втратили свою актуальність. З метою поліпшення якості обслуговування Київстар вирішив оновити умови старих тарифів і сформував для клієнтів нові вигідні пропозиції, які будуть актуальними на сьогоднішній день. При цьому вартість деяких тарифів зросте, але в той же час підвищиться якість і кількість послуг, передає today.ua.

Абонентам тарифу “Київстар Дзвінки” обсяг послуг збільшиться без зміни вартості. Для частини абонентів, які користуються тарифом “Безлім Соцмережі 2018”, Kyivstar запропонували тариф, який на 25 грн дешевше попереднього. Ті абоненти, які активно користуються мобільним інтернетом і іншими послугами, можуть самостійно вибрати одне з актуальних пропозицій з великим об’ємом мегабайт і хвилин. У тому числі Київстар пропонує пакети без мобільного інтернету вартістю від 75 грн.

Тих абонентів, які користуються тарифом “Максимальний безлим”, переведуть на тариф “Все разом Екстра”, збільшивши його вартість з 155 гривень до 225 гривень. При цьому кількість пакетних хвилин для дзвінків на інші оператори в рамках тарифу зросте до трьохсот. На дорожчі тарифи переведуть і абонентів тарифних планів “Безлім відео” і “Z-тариф”.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я