“Київстар” офіційно оголосив про нові ціни на послуги!

0

Один з найбільших українських операторів мобільного зв’язку Kyivstar з 1 лютого підвищить тарифи на свої послуги. Прес-служба компанії пояснила причини такого кроку, пише znaj.ua.

За словами представників Kyivstar, більшість з діючих тарифів були запущені два-три роки тому, тому на сьогодні вони втратили актуальність. Саме тому оператор вирішив оновити умови діючих тарифів і сформувати нові плани, вигідні для абонентів.

Зокрема, для абонентів плану “Київстар дзвінки” зросте обсяг послуг при тій же самій вартості. Для деяких користувачів тарифного плану “Безлім Соцмережі 2018” запропонували тариф, який на 25 гривень дешевше попередньої. Активним користувачам мобільного інтернету доступні на вибір відразу кілька пропозицій, а ті абоненти, яким мобільний інтернет не потрібен, можуть вибрати пакети без цієї послуги вартістю від 75 гривень.

Абонентів тарифу “Максимальний Безлім” переведуть на новий тарифний план “Все разом Екстра”, який стане дорожче – 225 гривень проти 155 за попередній. Але в новому пакеті зросте кількість хвилин на номери інших операторів. Також на більш дорогі тарифи переведуть абонентів тарифних планів “Z-тариф” і “Безлім відео”.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я