Люди, які забагато працюють, ризикують залишитися без волосся!

0

Ми здогадувалися про те, що багато працювати — шкідливо! Хоча голлівудським акторам пасує лисина, але більшість чоловіків втрата волосся сильно засмучує, інформує Ukr.Media.

Нещодавно вчені з Південної Кореї з’ясували, що чоловіки лисіють від дуже напруженої роботи і стресу. У дослідженні взяли участь більше 13 000 працюючих чоловіків. Люди, які працювали понад 52 години в тиждень, втрачали волосся у два рази швидше, ніж ті, хто проводив менш як 40 годин в офісі.

Тобто, якщо ви проводите на робочому місці 10-12 годин в день, 5-6 днів в тиждень, то ваші шанси на облисіння стрімко збільшуються. Вчені пояснюють це стресом і недостатнім часом на відпочинок. Стрес негативно впливає на наше здоров’я через вироблення компенсаторних гормонів, які як раз і псують волосяні фолікули.

Ще одне дослідження провели вчені з Сеульської Медичної Школи Сунгкьюнкана, в ньому взяли участь 13 390 чоловіків у віці від 29 до 50 років. Учасників поділили на 3 групи: перша працювала 40 годин, друга — 52 години, третя — 60 годин. Швидкість випадання волосся збільшилася з 2% у працівників, які проводили в офісі 42 години, до 4% у тих, хто працював 52 години

Кюнг-Хун Сон, один з авторів дослідження, говорить, що зараз перші ознаки алопеція (випадіння волосся) з’являються у чоловіків у віці 20-30 років. Тому є сенс більше піклуватися про своє здоров’я і відпочивати, а не засиджуватися допізна на роботі.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я