Молитва в день Старого Нового Року, в якій ми просимо, щоб Господь благословив нас і дав нам сили на весь рік

0

Моліться – ви обов’язково будете почуті!

Молитва на Старий Новий Рік: щоб Господь благословив нас і дав нам сили на весь рік.

Новий Рік це такий період, з якого, врахувавши всі свої минулі помилки можна почати все з чистого аркуша і «зробити себе» в новому році, ну хоч трішечки, кращим за «себе минулого».

І все це вийде тільки за двох умов – при твердому прагненні цього і благословенні Господьому.

Ось тому є спеціальна молитва в день Старого Нового Року, в якій ми і просимо, щоб Господь благословив нас і дав нам сили на весь рік.

Молитва:

“Господи, Боже, всього видимого й невидимого творіння! Сотворителю, Ти заснував часи і роки: Сам і нині благослови початок Нового року, що ми відлічуємо від Твого Втілення заради нашого спасіння.

Благослови провести цей рік і багато років після нього в мирі та злагоді з ближ­німи нашими; зміцни й пошир Свою Христову Церкву – Святу, Соборну й Вселенську, Православну і Апостольську, що Сам її заснував і спасенною жеpтвою на Голгофському хресті освятив та животворив.

Вітчизну нашу відроди й піднеси – духовно, культурно і матеріально, охорони і прослав; довгоденство, здоров’я, достаток плодів земних і добре поліття дай нам; мене, недосконалого і грішного pаба й водночас – улюбленого сина Твого, всіх рідних і ближніх моїх та всіх щирих і вірних християн – як правдивий наш Верховний Пастир і Первосвященик – доглядай, охороняй і на путь благодатну і спасенну направляй, щоб ми, неухильно йдучи нею, після довгочасного й щасливого життя на цьому світі, досягли Царства Твого Небесного і удостоїлися вічного блаженства з усіма святими Твоїми.

Амінь.

За матеріалами.

Фото ілюстративне.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я