Найкоротший день! Зимове сонцестояння 22 грудня!

0

Зимове сонцестояння – важлива астрологічне подія, наповнена потужною силою і енергетичними властивостями.

Експерти підготували для вас найкорисніші рекомендації, які допоможуть провести 22 грудня з максимальною користю.

Астрономічний сенс сонцестояння 22 грудня
Зимове сонцестояння в 2019 році відбудеться 22 грудня. Астрономічно воно ознаменує собою початок радикального Знака Козерога. Це час оновлення природи і життя: з 22 грудня ночі стають коротшими, а Сонце починає світити яскравіше.

Сонцестояння в грудні – середина природного зими і найкоротший день у році, коли Сонце досягає максимально низької позиції. У минулому цей день мав велике значення для слов’ян і кельтських племен, які підпорядковувалися природним циклам. Наші предки вірили, що в день сонцестояння разом з’єднуються енергії всіх чотирьох стихій – вогню, землі, води і повітря, – а атмосфера буквально наповнюється магічною силою. Це якийсь переломний момент, коли природа дуже повільно, але вірно починає готуватися до весни.
Будь перехідний момент (Повний місяць, Новий рік, рівнодення, Молодик) підходить для того, щоб кардинально змінити своє життя, налаштувати її на шлях, який вам найбільш приємний. І кожен такий момент несе в собі щось містичне. Енергія сонцестояння почне діяти за кілька днів до 22 грудня і триватиме ще близько 3-4 днів після. В цей час варто звертати увагу на всі події, які відбуватимуться навколо, на думки і передчуття, нехай навіть неймовірні. Почати потрібно з самоаналізу, щоб зрозуміти, які сфери життя заслуговують на особливу увагу.
Енергетика сонцестояння
День зимового сонцестояння не схожий на інші дні року. У народі його часто називають «опівночі року», і не випадково: фактично ця ніч – перехід від одного циклу до іншого. Не варто забувати, що сонцеворот – досить критичний і небезпечний момент. Будь-яке оновлення – це в першу чергу позбавлення від старого, і тільки потім вже поява нового. Але так повелося, що нам не так вже просто розлучитися з чимось звичним: хтось боїться, а хтось не бачить інших перспектив.
У момент зимового сонцестояння багато що може бути вирішено за нас. Тому краще заздалегідь підготуватися до цього дня і докласти максимум зусиль, щоб вплинути на події свого життя і направити її в потрібне русло.

У неділю 22 грудня найкраще виділити час для будь-яких духовних практик. Саме в цей момент є шанс закласти фундамент свого майбутнього, тому значення має все: слова, думки, вчинки, сни, бажання, зміни настрою. Погляньте всередину себе, щоб звільнитися від старих гріхів, змінити долю і пережити духовне відродження.

джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я