Найнебезпечніший день липня! Українців накриє потужна магнітна буря!

0

Найнебезпечнішим днем ​​цього місяця астрофізики оголосили 31 липня. Саме в цей день Землю накриє потужна магнітна буря, наслідки якої відчують метеозалежні люди, а також гіпертоніки і люди з вегето-судинною дистонією.

Менш сильний магнітний удар українці могли відчути на собі 15 липня, однак, в кінці липня очікується більш сильний спалах на Сонці. У такі дні у метеозалежних людей можливі апатія, підвищена втома, перепади настрою і, можливо, головні болі. Магнітна буря підвищує ймовірність загострення фізичних і психічних станів. У небезпечні для здоров’я дні медики не рекомендують перебувати довго на сонці. Також слід зменшити вживання у великих кількостях напоїв, які містять кофеїн, цукор і алкоголь.

Тим, у кого тиск знижений, в разі погіршення самопочуття рекомендується прийняти тонізуючу настойку елеутерококу або лимонника. Контрастний душ – ще один хороший спосіб підбадьоритися і набратися сил у разі незрозумілого самопочуття.

Наслідки магнітних бур можуть відчуватися кілька днів поспіль. Деякі бурі тривають по кілька годин, однак, це не стосується бурі 31 липня. Її наближення буде відчуватися ще за день напередодні, 30 липня. Вночі ви можете мати проблеми зі сном, така реакція організму цілком виправдана.

Джерело

Загрузка...
попередня статтяГороскоп на тиждень з 20 по 26 липня! Готуйтеся до змін і приємних сюрпризів долі!
наступна статтяУ Мінфіні розповіли, що буде з субсидіями в наступному році!