Найпоширеніші причини які можуть спровокувати м’язовий біль! 5 причин виникнення болю в м’язах!

0

Всім знайомий біль у м’язах, який виникає на наступний день після заняття спортом. Іноді він наздоганяє людину в результаті сильного фізичного навантаження. Однак, іноді це може відбуватися без видимого приводу, змушуючи нас турбуватися і відчувати дискомфорт, інформує Ukr.Media.

Давайте розберемо 5 поширених причин, які можуть спровокувати м’язовий біль.

Стрес

Постійні переживання шкодять не тільки психічному здоров’ю, але можуть відбитися і на ваших м’язах. Це відбувається з-за підвищеного вироблення гормону стресу, що не дозволяє м’язам відновлюватися. З цієї причини люди, які часто відчувають стрес, відчувають себе втомленими та скаржаться на болі в м’язах.

Зневоднення

М’язову біль може провокувати недолік води в організмі. Це ще одна причина, чому кожна людина повинна випивати не менше 2 літрів води в день. Потреба людини у воді є однією з життєво важливих, вода потрібна для правильного функціонування всього організму. Крім іншого зневоднення може викликати головний біль, відчуття втоми та інші серйозні проблеми зі здоров’ям.

Брак корисних речовин

Дуже важливо постійно насичувати організм необхідними йому вітамінами та мінералами. Тільки завдяки їм всі органи будуть працювати нормально. Поживні речовини допомагають кісткам залишатися міцними, головному мозку добре працювати і всьому тілу бути здоровому. Однак дефіцит будь-якого з необхідних вітамінів або мінералів може призвести до м’язового болю. Особливо явно відчувається брак вітаміну D в організмі.

Дефіцит сну

Нерідко причиною болю в м’язах виступає недостатня кількість сну. Для відновлення м’язів необхідно, щоб кожна людина міцно спала по 7-8 годин. Якщо ви не даєте відпочинку тілу, посилиться вироблення гормону стресу, що погіршить ваше загальний стан.

Певні захворювання

До пошкодження м’язів, і відповідно хворобливих відчуттів, наводять деякі хвороби. Приміром, біль може спровокувати анемія, артрит, дерматоміозит, фіброміалгія, вовчак і хвороба Лайма. Якщо ваші м’язи болять тривалий час, вам краще звернутися до свого лікаря.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я