Ось що довжина пальців руки говорить про ваш характер! Подивіться на свою руку і порівняйте довжину вказівного і безіменного пальців!

0

Все просто. Подивіться на свою руку і порівняйте довжину вказівного і безіменного пальців.

A) Вказівний палець коротший, ніж безіменний.

Такі люди найчастіше досить привабливі, приємні в спілкуванні і харизматичні. Вони більше за інших рішучі, схильні до ризику і легко справляються з виникаючими проблемами. Крім того, однією з особливих якостей — уміння співчувати та співпереживати співрозмовнику. З них виходять відмінні інженери, вчені і майстри вирішувати кросворди.

B) Вказівний палець довше безіменного.
Ці люди найчастіше впевнені в собі і самодостатні. Вони насолоджуються своїм товариством і дуже не люблять, коли їх турбують по дурницях. Вони не з тих людей, які зроблять перший крок назустріч, будь то новий бізнес або відносини. Однак вони цінують увагу і прихильно сприймають похвалу.

C) Вказівний і безіменний пальці однакової довжини.
Люди з такими пальцями миролюбні, добродушні і дуже не люблять конфліктні ситуації. Вони дуже організовані по життю і знаходять спільну мову з усіма. Такі люди вірні у відносинах, віддані своїй справі і компанії, в якій працюють. Однак будьте обережні, бо в них горить маленький вогник, який краще не доводити до пожежі. Будьте на їх стороні.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я