Що буде з доларом в січні! Банкіри дали прогноз!

0

В Україні банкіри вважають, що після новорічних і різдвяних свят курс долара може знову повернутися до падіння.

“Гривня йде на новорічні фінансові канікули на позначці 23,69 грн / $, що відповідає номінальній ревальвації за підсумками року на 14,5%. При збереженні попиту на ОВДП з боку нерезидентів курс може не тільки стабілізуватися, але і почати зміцнюватись”, – заявив директор казначейства банку “Кредит Дніпро” Олег Курінний в коментарі “Інтерфакс-Україна”.

За його словами, зміна тренда зміцнення гривні на її стрімке ослаблення сталася під впливом цейтноту учасників ринку в зв’язку з нестандартною робочим тижнем, завершальній фінансовий рік, а також зі стартом різдвяних канікул в Європі і США.

“Рекордний денний викуп валюти регулятором в обсязі $ 700 млн в четвер і пішов за ним курсової розворот були сприйняті ринком як сигнал до нагнітання ажіотажу: готівковий ринок різко підвищив котирування долара і збільшив спред, що в поєднанні з періодом відшкодувань ПДВ і фіналізацією учасниками ринку річних фінансових розрахунків мало ефект пружини, щорозтиснулася. в результаті котирування долара пішли в ріст, що підігріваються спекулятивною активністю “, – зазначив Курінний.

Старший аналітик “Райффайзен Банку Аваль” Михайло Ребрик також вважає, що ослаблення курсу гривні носить ситуативний характер.

“Девальвація проходить на” тонкому “ринку, тобто на малих обсягах, що в деякій мірі говорить про нестійкому, а іноді про спекулятивний характер такого руху. Виходячи з характеру руху, характеру угод на міжбанку, якими забезпечено зростання, і того факту, що котирування на готівковому ринку випереджають міжбанк, я схильний вважати, що поточне ослаблення гривні ситуативне “, – резюмував він.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я