Швидко вилікувати кашель допоможуть унікальні властивості меду і кави!

0

Якщо змішати мед і каву, можна отримати унікальну суміш, за допомогою якої лікують постінфекційний кашель. З такою заявою виступили фахівці Університетської клініки Бакіаталла в Ірані. Вони розповіли, що кашель може зберігатися після простудного захворювання протягом трьох і більше тижнів, пише replyua.

Багатьом пацієнтам призначають сильні препарати для лікування постинфекционного кашлю, однак така терапія дає безліч побічних ефектів. Вчені провели експеримент і запросили для участі в ньому добровольців. Людей розділили на три групи. В одній з цих груп добровольці регулярно вживаючи вживали каву з медом, в двох інших групах учасники лікували кашель за допомогою сильних лікарських препаратів. Через деякий час вчені виявили, що люди з групи, де лікування проходило за допомогою меду і кави, стали відчувати себе значно краще. Частота кашлю помітно знизилася.

У підсумку фахівці прийшли до висновку, що для лікування постинфекционного кашлю можна використовувати самі звичайні продукти харчування, а не витрачати величезні суми на ліки, які дають побічний ефект. Мед і кави змогли довести свою ефективність. Досить вживати дві-три чашки кави в день, додаючи в напій ложечку меду, і вже через тиждень можна повністю позбутися від кашлю.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я