Сміховинні знаки Зодіаку, з якими не засумуєш!

0

Наприклад, розкутості, відмінних соціальних навичок, уміння бути смішним і приймати жарт за жарт, а не образу, інформує Ukr.Media.

Вони знають, як себе подати і дуже тонко відчувають настрій натовпу. Такі люди відкриті і чесні, адже їм не потрібно надягати маски, щоб обзавестися друзями або партнером. Тим вони і гарні, що є самі собою. І, звичайно ж, їм все одно на чужу думку, адже у них своя голова на плечах і тільки їм розплачуватися за свої помилки.

Астрологи розповіли, під якими знаками Зодіаку найчастіше народжуються такі особистості.

Близнюки

Астрологи постійно твердять, що Близнюки — найлегший, незвичайний і простий знак Зодіаку, але зі своїми тарганами. З ними легко знайти спільну мову, вони підтримають будь-яку розмову, розвеселять жартом і підуть в той момент, коли зрозуміють, що пора закінчувати. Вони прекрасні комунікатори і психологи, а тому не стануть ображатися на жарти у свій бік, якими б жахливими вони не були. Близнюки завжди виглядають сміховинними і смішними, якщо справа не стосується важливих зборів або співбесіди, але іноді за посмішкою ховається дика втома і нерозуміння того, що відбувається.

Просто іноді люди втомлюються бути смішними і просто хочуть бути коханими. Близнюки дотепні і розумні, і вони можуть відчути, що потрібно їх аудиторії, але аудиторія не завжди знає, що потрібно їм.

Риби

У Риб виходить здаватися усміхненим та простим майже постійно. Причому мова не йде про маски, поки у Риб є рідні люди, поки їх люблять і ними захоплюються, незважаючи ні на що, вони будуть посміхатися, корчити пики, веселити перехожих і сміятися до одуру. Завдяки своїй особливій чутливості вони знають, що потрібно людині, який саме жарт підійде в той чи інший момент і як поводитися з людьми в різних ситуаціях. Правда, їм більше до душі бути забавними і з почуттям гумору, це створює глибоку ілюзію щастя, в яку починаєш вірити на підсвідомому рівні. А коли ти у щось щиро віриш, то це не може бути брехнею автоматично. Вони вдумливі і не хочуть, щоб їх гумор комусь нашкодив.

Крім того, Риби дуже творчі і можуть бути цікавими не тільки своїм почуттям гумору, але і своїми спостереженнями і точкою зору.

Терези

Терези дуже обережно відносяться до почуттів інших людей, тому їм простіше, коли жартують над ними, а не вони кидають їдкі, потішні фрази. Річ у тому, що вони не хочуть загострювати ситуацію, робити щось гірше і тим більше образити людину. Для них смішно те, що підходить і доречно під ситуацію, все інше — несмак.

Крім того, Терези цінують красу у всьому, а це значить, що і жарти вони люблять з легким солодкуватим присмаком, щоб враження залишилися приємні, а не погані.

Водолій

Водолії завжди виглядають кумедно і страшенно мило. При цьому вони не намагаються бути смішними, у них це виходить само собою. Вони можуть щось сказати, не подумавши, але це буде смішно, зробити щось незграбне, і це теж буде смішно. Водолії не образливі, тому вони сприймають себе як просто веселу людину, яка встряє в дрібні курйозні ситуації. А коли вони кажуть щось дійсно смішне, це абсолютно несподівано і не зрозуміло перші пару хвилин, але через 10 хвилин всі будуть заходиться реготом. Астрологи вважають, що ця уповільнена реакція на гумор і робить їх кумедними.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я