Таро-прогноз на тиждень з 23 по 29 грудня 2019 року!

0

Останній тиждень 2019 року буде вдалим, якщо проявити обережність і заздалегідь скласти план дій, щоб не відхилятися від курсу, інформує Ukr.Media.

Старші Аркани Таро найбільш точно описують ситуацію, тому експерти рекомендують використовувати їх при ворожінні не тільки на майбутнє, але і на любов. Завдяки підказкам карт, кожен зможе прийняти правильне рішення та уникнути прикрих промахів.

Труднощі — неминуча складова успіху, тому представникам зодіакальних сузір’їв так важливо уважно вивчати розклади карт. Завдяки своєчасним підказкам вийде впоратися з будь-якими перешкодами на шляху до щастя і виключити необдумані рішення.

Овен

Аркан «Сила» вказує Овнам на можливість впоратися з будь-якими труднощами, якщо слідувати доводам розуму і відмовитися від потурання емоційним поривам. По цій карті на початку тижня варто проявити не лише терпіння, але і наполегливість, щоб виключити нав’язування чужої думки.

Аркан «Світ» обіцяє прекрасний період, коли Овни зможуть видихнути та спокійно насолодитися результатами своєї праці. Карта говорить про набуття внутрішньої гармонії та знаходження свого місця під сонцем.

Карта «Смерть» у розкладі віщує новий життєвий етап, коли Овни зможуть залишити минуле позаду і почати все з чистого аркуша. З цього Аркану вийде залишити проблеми у 2019 році та попрощатися з усім, що заважає розвитку.

Телець

По карті «Відлюдник» Тельцям на початку тижня не варто рватися в бій. У понеділок медитації, спрямовані на віднайдення внутрішньої рівноваги, будуть чи не важливіше всього іншого. У спокійному стані буде простіше визначитись з тим, куди спрямувати сили, і все встигнути до завершення 2019 року.

Середину тижня Тельцям також варто провести без поспіху. Згідно з картою «Верховна жриця», важливою складовою успіху буде інтуїція, слідування якій вбереже від промахів і необдуманих дій.

Аркан «Вежа» вказує на крах ілюзій. По цій карті все, що здавалося непорушним, може відразу виявитися помилковим, а значить, Тельцям доведеться знайти новий шлях. Аркан віщує зміни, тому в Новому 2020 року почнеться новий виток розвитку.

Близнюки

Активний початок тижня приведе Близнюків до успіху, якщо грамотно розподілити сили та не зволікати. По Аркану «Сила» вийде впоратися з будь-якими проблемами, але для цього важливо зберігати спокій і втихомирювати емоційні пориви.

Аркан «Суд» віщує зміни, причому в кращу сторону. По цій карті вдалий результат справ гарантований тим, хто зможе взяти себе в руки та не зупинятися на досягнутому при зіткненні з перешкодами.

Аркан «Світ» обіцяє набуття гармонії та завершення складного життєвого етапу. Близнюки зможуть помиритися з близькими та змінити долю відразу, виконавши заповітну мрію. Аркан символізує спокійний час, коли кожен крок наближає до нових успіхів.

Рак

Аркан «Іерофант» в розкладі говорить про можливість завести корисні знайомства. По цій карті Раки зможуть отримати підтримку покровителів, тому на початку тижня їм варто прислухатися до думки старшого покоління і не відмовлятися від запропонованої допомоги.

По карті «Повішений» в середині тижня може виникнути ситуація, на яку Раки не зможуть вплинути. Порада Аркана — залишити все як є і переключити увагу на інші справи, щоб у поспіху не прийняти помилкове рішення.

Карта «Дурень» передвіщає неприємності тільки в тому випадку, якщо Раки втратять контроль. Порада Аркана в розкладі — звертати увагу на деталі та довіряти інтуїції. Вона допоможе уникнути прикрих промахів.

Лев

Аркан «Дурень» застерігає Львів від необачних вчинків. На початку тижня Левам може здатися, що справи не вимагають особливої уваги, і це буде помилкою. Недбале ставлення до обов’язків може стати причиною безлічі дрібних негараздів, які навряд чи вдасться вирішити в короткий термін.

Згідно з картою «Помірність», Левам піде на користь дружня атмосфера, підтримка і неквапливість. В цьому випадку не буде ні стресів, ні авралів, і поставлені завдання будуть вирішуватися в строк.

Аркан «Імператор» — карта активності та мудрості. З цього Аркану Леви зможуть досягти поваги та зайняти лідерські позиції як у діловому середовищі, так і в особистому житті. Порада карти — не вивищувати себе над оточуючими й не пишатися надміру своїми досягненнями.

Діва

Початок тижня пройде вдало. По карті «Імператриця» Діви зможуть покластися на долю й дозволити подіям йти своєю чергою. Аркан вказує на щасливе вирішення складної ситуації, але тільки в тому випадку, якщо Діви не будуть поспішати й піддаватися паніці.

Карта «Колісниця» символізує прорив, коли Діви зможуть прискоритися і без праці прийти до мети, виконавши заплановані справи в строк. З цього Аркану в житті відбуваються події, здатні наблизити до успіху, а значить, зволікати та сумніватися не варто.

Побоювання і страхи чекають Дів в кінці тижня. Карта «Луна» говорить про те, що більшість сумнівів безпідставні, тому Дівам важливо взяти себе в руки й не потурати емоціям. З холодною головою буде простіше впоратися з тимчасовими труднощами.

Терези

Аркан «Диявол» попереджає про спокуси, які на початку тижня будуть чекати на кожному кроці, і Терезам доведеться справлятися з ними самостійно. Робота над собою не обіцяє бути легкою, проте зусилля будуть винагороджені.

Карта «Закохані» говорить про вибір, який допоможе Терезам піднятися на новий щабель. Представникам цього Знака варто добре обдумати всі варіанти, щоб потім не шкодувати, адже скасувати вибір не вийде.

Аркан «Іерофант» закликає Терезів займатися лише тими справами, які мають сенс, і не відволікатися на сторонні заняття. Така тактика допоможе швидко закрити важливі питання і з почуттям виконаного обов’язку перейти у новий рік.

Скорпіон

По карті «Сонце» Скорпіонів чекає чудовий початок тижня. Позитивний Аркан обіцяє приємні звістки, виконання надій і хороші перспективи. Залежно від ситуації Скорпіони зможуть відпочити та набратися сил після чергового подвигу або взятися за нові важливі справи.

Карта «Маг» вказує на можливість досягти мети з допомогою вроджених талантів. З цього Аркану Скорпіонам доведеться проявити винахідливість, щоб вчасно виконати всі необхідні справи. Успіх не змусить себе довго чекати, якщо не озиратися на оточення і займатися тим, що дійсно важливо.

Аркан «Смерть» у розкладі з’являється в тому випадку, якщо незабаром в житті повинні відбутися необхідні зміни. По цій карті минуле важливо залишити за спиною, щоб воно не заважало новим прагненням.

Стрілець

Початок тижня не можна назвати простим. Карта «Луна» вказує на страхи та сумніви, які можуть зашкодити Стрільцям. Важливо зрозуміти, які побоювання обґрунтовані, а що викликано стресом і страхом не встигнути все вчасно.

Аркан «Зірка» символізує завершення проблем і початок шляху, який веде до перемоги. По цій карті можна не боятися за результат подій і спокійно займатися обраною справою, крок за кроком наближаючись до особистого успіху.

Карта «Суд» у розкладі вказує на успішну боротьбу з проблемами. З цього Аркану Стрільці зможуть поставити крапку в складних справах, відновити справедливість, припинити відносини з людьми, що намагаються нав’язати свою думку.

Козоріг

Аркан «Маг» вказує на активність і можливість легко розібратися з усіма проблемами. Порада карти — не боятися відповідальності та шукати способи реалізувати свої таланти.

Карта «Сонце» в розкладі символізує прекрасний час, коли Козороги отримають заслужену нагороду і зможуть взятися за справи, які приведуть їх на новий щабель успіху.

Аркан «Дурень» попереджає Козорогів про можливі неприємності, якщо вони будуть неуважні. По цій карті важливо стежити за подіями та не залишати без уваги навіть незначні деталі. Завдяки спостережливості вийде уникнути промахів.

Водолій

Карта «Правосуддя» вказує на успіхи, але Водоліям важливо дотримуватися обережності. Тільки чесність і неупередженість допоможуть їм справитися з труднощами та не зробити помилок, які негативно позначаться на майбутніх перемогах.

По карті «Сонце» Водолії отримають довгоочікувану винагороду за працю, а також зможуть виконати заповітне бажання. Позитивний Аркан вказує на сприятливий період, коли можна підкорити будь-які вершини, якщо не зволікати та не мучитися сумнівами.

Аркан «Диявол» в розкладі вказує на випробовування волі, і Водоліям у вихідні дні важливо стримуватися, щоб виключити промахи. Порада карти — не потурати слабкостям, щоб потім не шкодувати про крах планів.

Риби

Аркан «Суд» вказує Рибам на те, що на початку останнього тижня 2019 року вони зможуть звільнитися від турбот і поставити крапку у складних справах. По цій карті тиждень потрібно почати активно, щоб залишити в старому році всі проблеми та негаразди.

Згідно з картою «Помірність», Рибам важливо дотримуватися балансу у всьому. Гармонійний стан допоможе наблизити успіх і виключити промахи як у діловій сфері, так і в особистому житті. З цього Аркану Риб чекає прекрасна середина тижня, і завдяки терпінню вони зможуть подолати будь-які перепони на шляху до щастя.

Наприкінці тижня від Риб потрібні обережність і стриманість. Аркан «Дурень» попереджає про неприємності, які відбудуться у тих, хто квапить події або легковажно ставиться до своїх обов’язків.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я