Таро-прогноз на тиждень з 6 по 12 січня 2020 року!

0

Таро-прогноз дає можливість підготуватися до наступного тижня і скласти план дій. Поради старших Арканів на період з 6 по 12 січня допоможуть визначитися з напрямком і виключити промахи, інформує Ukr.Media.

Тлумачення старших Арканів дозволяє зрозуміти, що приготувала доля, і знайти спосіб залишити неприємності за спиною. Експерти рекомендують уважно розглянути розклади, проаналізувати їх і тільки після цього приймати рішення. Завдяки такій тактиці кожен зможе підготуватися до змін, уникнути проблем і знайти правильний шлях до успіху.

Овен

Аркан «Маг» вказує Овнам на можливість досягти успіху в будь-якій справі. По цій карті винахідливість і бажання стати успішніше роблять чудеса. Тиждень варто почати з аналізу подій, що відбуваються, щоб зрозуміти, як у сформованій ситуації можна застосувати свої таланти.

З Різдва Христового, судячи по карті «Пустельник», Овнам потрібно тимчасове усамітнення. Воно необхідне для того, щоб зрозуміти, в якому напрямку рухатися далі. Овни зможуть розібратися з нагальними питаннями, перебуваючи наодинці з собою.

Карта «Зірка» говорить про те, що Овни обрали вірний шлях і їм ніщо не завадить досягти успіхів. Цей Аркан символізує виконання заповітних бажань і досягнення цілей.

Телець

Аркан «Світ» обіцяє Тельцям прекрасний початок тижня. По цій карті завершуються проблеми, і Тельці зможуть знайти компромісні рішення, які допоможуть виключити сварки та непорозуміння як на роботі, так і вдома.

Карта «Зірка» обіцяє прекрасну середину тижня, коли Тельці можуть бути впевнені в тому, що рухаються в правильному напрямку. Цей Аркан символізує шлях без перешкод і проблем, і для того, щоб дійти до мети, Тельцям слід бути відповідальними та не поспішати.

«Колесо Фортуни» говорить про те, що в кінці тижня події можуть розвиватися не за планом. Таке положення справ не повинно лякати. Тельцям краще всього залишити спроби виправити ситуацію і виждати час, щоб доля сама розставила все по місцях.

Близнюки

«Маг» говорить про те, що тиждень потрібно почати активно. З цього Аркану сміливість і жага експериментів приведуть Близнюків до нових успіхів, якщо не зволікати та не сумніватися. Знайти вірний шлях допоможе й інтуїція, до якої потрібно прислухатися.

Аркан «Смерть» не несе негативу, а попереджає про швидкі кардинальні зміни. По цій карті Близнюкам доведеться попрощатися з минулим, щоб не перетягувати в новий рік старі проблеми та все те, що втратило актуальність.

По карті «Правосуддя» Близнюки зможуть досягти успіхів, але тільки в тому випадку, якщо відмовляться від обману. Цей Аркан показує, що ті, хто в недалекому минулому зробив промах, будуть виконувати роботу над помилками, адже угоду з совістю провести не вдасться.

Рак

Аркан «Смерть» символізує різкі зміни, до яких неможливо підготуватися заздалегідь. На початку тижня удача буде на боці Раків, якщо вони приймуть здорове рішення відмовитися від усього, що застаріло.

По карті «Верховна жриця» середину тижня Ракам доведеться провести без поспіху. Аркан вказує на щасливий результат запланованих справ, однак з головою занурюватися в роботу не варто. Ракам належить мудро розпорядитися своїм часом і грамотно розподілити сили.

По карті «Диявол» Раків в кінці тижня очікують труднощі, пов’язані з спокусами. З вечора п’ятниці важливо керуватися аргументами розуму, щоб не постраждати через власну нерозважливість.

Лев

«Імператриця» в розкладі вказує Левам на сприятливий результат затіяної ними справи. Леви можуть бути впевнені в тому, що рухаються в правильному напрямку, однак результати вкладених зусиль будуть видні не відразу.

По карті «Повішений» в середині тижня може відбутися припинення справ, пов’язане з допущеними помилками. З цього Аркану Левам варто проаналізувати свої дії та знайти причину проблем, щоб усунути її якомога швидше.

«Імператор» обіцяє Левам підтримку і заступництво, проте користуватися запропонованою допомогою потрібно грамотно. Не варто перекладати відповідальність на інших, інакше проблеми у взаєминах на роботі можуть вельми ускладнити життя надалі.

Діва

Початок тижня, судячи по карті «Правосуддя», пройде вдало, якщо Діви будуть обережними та не стануть перегинати палицю. Аркан вказує на торжество справедливості, а значить, потрібно поступати чесно і не намагатися обманом здобути собі добробут.

«Імператриця» обіцяє приємні зміни в особистому житті. По цій карті можливо набуття любові, примирення після сварки або народження довгоочікуваного потомства. Також Аркан вказує на вдале завершення справ.

Аркан «Закохані» завжди вказує на вибір, який належить зробити найближчим часом. Дівам в кінці тижня не варто поспішати, щоб потім не стикатися з проблемами через невірне рішення. Переграти ситуацію не вдасться, а значить, потрібно одразу зважити всі плюси та мінуси.

Терези

«Правосуддя» вказує Терезам на важливість дотримання моральних законів і правил. З цього Аркану справедливість торжествує, і тим, хто поступав чесно, не варто боятися за результат подій. Тим, хто був викритий у брехні, доля готує випробування.

По карті «Луна» проблеми почнуться лише в тому випадку, якщо Терези будуть потурати своїм страхам. Важливо тверезо оцінювати ситуацію і не звертати уваги на плітки, які можуть вибити з колії.

В кінці тижня, згідно з картою «Диявол», Терези зіткнуться з спокусами. Аркан попереджає про те, що з п’ятниці по неділю важливо слухати доводи розуму, щоб не потрапити в пастку, піддаючись миттєвим примхам.

Скорпіон

«Маг» вказує Скорпіонам на те, що на початку тижня у них є все для рішучого ривка вперед. Залишилося лише повірити у свої сили, приборкати емоції та спокійно займатися тим, що важливо для щасливого життя.

«Пустельник» вказує на час затишшя, коли Скорпіонам найкраще взяти перерву. Аркан вказує на можливість знайти джерело проблем і усунути його, а також на час, коли потрібно відновити сили та запаси енергії.

«Зірка» вказує на щасливий шлях, який завершиться перемогою. Скорпіонам цей Аркан обіцяє спокійний час, коли справи вирішуються без проблем і особливих зусиль, а неприємності обходять стороною.

Стрілець

«Правосуддя» в розкладі Стрільців вказує на відповідальність. По цій карті тільки справедливі вчинки будуть гідні нагороди, а значить, необхідно ретельно обмірковувати кожен крок і кожне слово.

По карті «Суд» у середині тижня Стрільці зможуть поставити крапку в складних справах і вирішити конфлікти. Також з цього Аркану Стрільці зможуть оцінити перші результати своїх праць.

«Колісниця» говорить про те, що в кінці тижня Стрільцям не варто зволікати. По цій карті можна сміливо йти вперед, не побоюючись проблем і перешкод на шляху. Аркан символізує сприятливий результат справ, якщо не сумніватися у своїх силах.

Козоріг

По карті «Повішений» тиждень варто почати з аналізу. Козорогам ця карта вказує на можливість виправити помилки, причому робити це потрібно негайно, інакше в майбутньому дрібні негаразди можуть перетворитися на великі труднощі.

Карта «Імператор» говорить про зростання і розвиток, і Козерогам потрібно бути мудрими. На цьому тижні не виключена допомога з боку, і приймати її потрібно з вдячністю, але при цьому не зазнаватися перед оточенням.

«Суд» у розкладі говорить про те, що Козерогам важливо прислухатися до себе. Наприкінці тижня представники цього Знаку зможуть добитися справедливості, відстояти своє чесне ім’я і розібратися з насущними проблемами без особливої праці.

Водолій

Аркан «Колісниця» в розкладі на початку тижня закликає Водоліїв поквапитися. Карта говорить про можливості зробити прорив у справах, але для цього Водоліям важливо вірити в себе і не зволікати з прийняттям рішень.

Аркан «Диявол» застерігає Водоліїв від необдуманих дій. По цій карті в середині тижня доведеться зіткнутися з неоднозначними ситуаціями. У цей час важливо залишатися вірними собі та не потурати емоціям.

«Верховна жриця» обіцяє успіх і процвітання, але для цього Водоліям в кінці тижня не варто квапити події. Знаки долі підкажуть час, коли потрібно рішуче діяти, а до цього краще залишатися в спокою.

Риби

«Колісниця» символізує прорив, завершення важкого життєвого етапу та обіцяє успіхи. По цій карті Рибам з понеділка важливо втілювати в життя плани та не сумніватися у своїх силах.

«Сила» говорить про можливості впоратися з будь-якими труднощами, тому Рибам не можна опускати руки при зіткненні з перешкодами. З цього Аркану удача усміхнеться тим, хто сміливо йде за своєю мрією і не зрадив свої ідеали.

«Імператриця» говорить про те, що попереду Риб чекає заслужена нагорода, але квапити час не потрібно. По цій карті Риби можуть спокійно займатися справами, знаючи, що перешкоди на шляху буде легко обійти, якщо налаштуватися на позитив.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я