“Вдалося довести”! Чому не можна пити чай з цукром!

0

Багато людей не уявляють свій день без чашечки гарячого чаю з цукром, особливо в холодну пору року. Однак, фахівці розповіли про причини, за якими не можна пити чай із солодким. За їх словами, в разі зниження кількості глюкози в організмі метаболізм людини буде працювати краще.

Цукор виступає в якості головного ворога фігури. Необхідно брати до уваги, що чай з ним істотно збільшує апетит. Після такого напою бажання у людини поїсти все більше зростає і він, безумовно, додає до нього будь-які солодощі. Вченим вдалося довести: цукор несприятливо впливає на метаболізм, сповільнюючи його, і провокує відкладення в районі живота і таза дуже небезпечного для здоров’я вісцерального жиру.

Ще потрібно пам’ятати про діабет. Надмірна кількість продукту є головною причиною часто зустрічається недуги, а тому є сенс підходити обережно до надлишку глюкози в крові. В ході проведених досліджень з’ясувалося, що у людей, які вживали в добу приблизно 30 грам цукру, можливість розвитку хвороби Альцгеймера підвищувалася тричі, в порівнянні з тими, хто з’їдав 6 грам. Як виявилося, солодощі впливають і на мозкову діяльність.

За рекомендаціями фахівців, чай варто пити без цукру або обмежити його кількість. До того ж корисно замінити солодкі продукти природними аналогами, наприклад, бананом або яблуком. Дана дія дозволяє прибрати зайві кілограми і привести організм в нормальний стан. Необхідно пам’ятати про згубний вплив цукру на зуби, лікування яких обходиться недешево. Краще запобігати потенційні небажані наслідки, ніж після усувати їх.

джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я