Високосний рік! Чому він вважається поганим і в чому це проявляється!

0

Багато хто чув про те, що у високосний рік часто відбуваються негативні події. Настав час дізнатися про те, чим він відрізняється від звичайного року і чому він вважається небезпечним, інформує Ukr.Media.

Відмінності високосного року від звичайного

Щоб зрозуміти, чому раз у чотири роки в календарі з’являється зайвий 366 день, необхідно звернутися до науки. Земля рухається навколо Сонця не рівно 365 днів, а приблизно 365 днів 5 годин 49 хвилин. Майже 6 зайвих годин є четвертою частиною доби. За 4 роки накопичується рівно один зайвий день, який додається у вигляді 29 лютого.

По суті цей день є вимушеною мірою. Вчені не бачать у високосний рік нічого небезпечного, однак думка експертів у галузі біоенергетики відрізняється від канонічного наукового погляду на це питання.

Чому високосний рік вважають поганим

По-перше, це результат спостережень. Народні прикмети більшості країн і культур нашого світу свідчать про те, що високосний рік несе багато бід. У високосні роки відбуваються різні політичні, соціальні та природні катастрофи. Звичайно, це не завжди так. Катастрофи і проблеми відбуваються і в звичайні роки, але спостереження засвідчують, а історія доводить, що у високосні роки вони найбільш руйнівні.

По-друге, це могло прийти до нас зі східної культури, де число чотири володіє вкрай негативною репутацією. Воно співзвучне зі словом «смерть». Високосний рік завжди четвертий за рахунком, отже, його прийнято вважати дуже небезпечним і непередбачуваним. Вважається, що в цей час Всесвіт вимагає очищення карми. Якщо в минулому або в цьому житті людина скоїла багато нехороших справ, то у високосний рік її за це доводиться стикатися з негараздами і проблемами зі здоров’ям.

Екстрасенси вважають, що зайвий день дуже небезпечний, тому що це відхилення від норми. Загалом у високосний рік відбувається розквіт негативної енергії, але 29 лютого вона знаходить ще більше сили. Саме тому у високосний рік експерти радять не вдаватися до чорної магії, не зв’язуватися з світом темної енергії. Також не варто вимовляти негативні слова: «ненавиджу», «будь ти проклятий» і так далі. Погані слова в такий час особливо небезпечні і можуть набувати форму практично миттєво.

У високосні роки намагайтеся діяти обережніше і бути добрішими, щоб не накликати біду на себе і свою сім’ю.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я