Як зрозуміти, що ваші артерії «забиті»: перші «дзвіночки»!

0

Організм людини завжди сигналізує про те, що стався якось збій. Потрібно тільки навчитися правильно розпізнавати ці сигнали. Так і проблеми з артеріями відразу ж дадуть про себе знати.

Про це пише healthinfo.ua.

Біль у нижній частині спини

Це говорить про те, що до спини йде поганий кровообіг. В результаті цього можуть з’являтися спинні грижі і відбувається защемлення нервів. Обстеження рекомендовано проводити з регулярністю раз на рік.

Біль в литкового частини

Артеріосклероз – потовщення і зміцнення артеріальних стінок. В цьому випадку може погіршиться кровотік до ніг. Коли це трапляється, з’являється біль в литкового частини. Щоб швидко виявити цю проблему, потрібно здати кров на аналіз. Під час лікування рекомендовано відмовитися від їжі тваринного походження.

Дискомфорт або біль в ногах і стопах

Хвороба периферичних артерій – це накопичення холестерину в кінцівках. Ця проблема може призвести до ампутації кінцівки. До неї схильні люди з підвищеним рівнем холестерину, а також ті, хто зловживає шкідливими звичками, такими як куріння і алкоголь.

вушні складки

Це один з найбільш дивних симптомів. Його вважають мовчазним ознакою ішемічної хвороби серця. Йдеться про згортання вух, яке проходить по діагоналі від вушного каналу до нижнього краю мочки вуха. Це вторинний симптом і дуже спірне. Але все ж сходити до лікаря буде не зайвим.

еректильна дисфункція

Цей симптом характерний тільки для чоловіків. Якщо є з цим проблема, то потрібно терміново звертатися за допомогою до лікаря, так як це може вказувати на те, що артерії людини “забиті”.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я