VPS хостинг від BlueVPS: переваги та особливості

0

Для розвитку і збільшення власного онлайн-бізнесу чи інтернет-магазину, рано чи пізно з’являється питання оренди віртуального хостингу – VPS. Абревіатура розшифровується як Virtual Private Server, тобто виділений віртуальний сервер. По суті VPS – це емуляція фізичної окремо стоячої машини, яка використовує частину ресурсів фізичного комп’ютера і ділить його з іншими. Ресурси строго закріплені за виділеним сервером. Надійний хостинг VPS пропонує компанія BlueVPS, що надає спеціалізовані послуги хостингу від досвідчених фахівців. У чому ж переваги користування VPS?

Особливості VPS

За яких обставин, зазвичай, переходять на VPS хостинг?

 • Якщо робота вашого сайту чи інтернет-магазину помітно сповільнилась. Зазвичай це регулярна поява помилки “503 Service Unavailable” або “504 Gateway Time-out”. Це типова ознака браку ресурсів для вашого сервера.
 • Якщо ви хочете забезпечити безпеку свого ресурсу та даних. На звичайному хостингу окрім вашого сайту можуть знаходитись й інші. Якщо ж ви ставитесь відповідально до безпеки свого порталу, то виберете варіант приватного віртуального сервера (VPS), що має такі переваги:
 1. Універсальність технології, де можна встановити будь-які програми.
 2. Доступність, що дозволяє використовувати такий хостинг для різного виду інтернет-ресурсів, не витрачаючи при цьому великих фінансів.
 3. Можливість доступу з будь-якого куточку нашої планети.
 4. Простота реалізації поставлених задач.
 5. Розміщення на надійному обладнанні.
 6. Зрозумілість інтерфейсу, де нема потреби в спеціальному навчанні, адже панель управління зрозуміла кожному користувачу.

Чому BlueVPS?

Компанія https://bluevps.com.ua пропонує високоякісні послуги, хоча є й достатньо молодим провайдером хостингу. Служба підтримки працює з клієнтами 24/7, а також регулярно відстежують стан обладнання. Фахівці допоможуть у всіх аспектах, починаючи від управління сервером, і, закінчуючи створенням сайту. Чому клієнти обирають BlueVPS?

 • Простота в управлінні завдяки зручній панелі інструментів, що полегшують керування сервером.
 • Безкоштовний доступ до швидких накопичувачів (SSD), що зберігають дані, які часто запитуються.
 • Широкі можливості та великий обсяг ресурсів для зміни конфігурації, а замовлені ресурси доступні в повному обсязі.
 • Підключення до вашого VPS через захищений канал VPN гарантує захист від злому.

Більше про доступні VPS Плани, варіанти пам’яті та інші особливості послуг, можна дізнатися на сайті компанії bluevps.com.ua.

 

 

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я