Чекає болюче падіння! Аналітики дали фінансовий прогноз на 2020 рік!

0

Експерти з консалтингового агентства PwC повідомили, що в 2020 році світову економіку чекає процес “слоубалізації”, тобто уповільнення темпів зростання. За прогнозом економістів, в цьому році світова економіка зросте на 3,4%, що нижче торішнього показника в 3,8%, передають Патріоти України.При цьому “джерелом оптимізму” залишається показник рівня сфери послуг. Наприклад, в 2020 році очікується, що експорт послуг в світі досягне 7 трлн доларів зі збереженням лідерства США і Великобританії.”Ми повинні чітко розуміти, що відбувається глобальне уповільнення зростання економіки, яке характеризується продовженням інтеграції та економічного розвитку, але більш повільними темпами, нижчими за середні”, – розповів старший економіст PwC Баррет Купелян.

При цьому в світі прогнозується зростання числа робочих місць з “нерівномірністю розподілу”. Очікується, що країни “Великої сімки” збільшать число робочих місць на 2 млн.

У 2020 році очікується, що населення Землі зросте до 7,7 млрд чоловік. Найбільший приріст буде в Китаї, Індії та країнах Африки. Також число людей старше 60 років в світі перевищить позначку в 1 млрд.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я