В українців хочуть відібрати субсидії! Хто потрапить в список невдах!

0

Стало відомо про новий перерахунку субсидій, який зможе помітно ускладнити життя українців, пише akcenty.

Так, стало ясно, що формулу перерахунку субсидій буде трохи змінено і, на жаль, не на користь українців. Вже в новому 2020 році субсидія буде зменшена. Варто відзначити, що останній раз її урізали кілька років тому. На даний момент, показник ціни за комунальні послуги вважають виходячи з сукупного доходу всієї родини. Так, на сьогоднішній день ціна з урахуванням субсидій повинна складати 15% від сімейного доходу. Так ось вже в травні настав 2020 року цей відсоток планують збільшити до 20%. Само собою, це позначиться на багатьох жителів країни і не в їх користь.

Таким чином, формула змінюється в бік того, що кожній родині, яка користується субсидіями, доведеться оплачувати за комунальні послуги більше. Варто зазначити, що така формула стане активною після закінчення опалювального сезону. На сьогоднішній день люди платять за комунальні послуги певний відсоток доходу сім’ї, решту ж суму оплачувала держава. Такий відсоток у кожного індивідуальний і його можна розрахувати самому. Для цього потрібно дохід на одну людину в сім’ї поділити на два показника прожиткового мінімуму і помножити на 15%. Умовно якщо середній дохід в сім’ї на одну людину три тисячі гривень, то виходячи з формули, комунальні послуги по субсидіях будуть оплачуватися в розмірі 11.6% від доходу.

Візьмемо можливий дохід в дев’ять тисяч гривень. Тоді, виходячи з формули за комунальні послуги доведеться платити тисячі сорок чотири гривень, а все, що перевищує цю суму оплачує держава. При цьому важливо підкреслити, що це в рамках соціальних нормативів споживання, які поки що залишаються незмінними. Тепер, у формулі буде змінений той коефіцієнт відсотка і при умовній субсидії на 342 гривні з 11.6% відсотками людям доведеться платити за 15.4%.

Варто нагадати, що раніше Олексій Гончарук, який обіймає посаду прем’єр-міністра заявляв, що дана формула мінятися не буде. Також, після проведення перегляду, кількість людей, які отримують субсидії помітно скоротилося в Поторій рази.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я