Дітей вuвели на мороз в одних сорочках зустрічати Бойкa – sталінські часи вже в Україні

0

Керівництво херсонської Школи гуманітарної праці змусило дітей вийти на вулицю при добовій температурі від -5 ° до + 4 °, щоб з хлібом і сіллю зустріти скандального політика Юрія Бойко – соратника кума Путіна Віктора Медведчука по партії “ОТЗЖ”. У четвер, 21 листопада, дітей Школи гуманітарної праці в місті Херсоні “вигнали” на мороз заради урочистої зустрічі народного депутата України від партії “ОТЗЖ” Юрія Бойка.

Інформація про приїзд проросійського політика в школу стала відома на сторінці навчального закладу в “Фейсбук”. “Як годиться в народі, дорогих гостей зустрічають хлібом і сіллю, так і учениці ШГТ Сугак Валерія і Сугак Олександра зустріли дорогого гостя”, – йдеться в описі до фото. На скандальну ситуацію моментально відреагував активіст і блогер Роман Буркун, який категорично засудив дії вчителів і директора школи за “жертвоаніе” дітьми на догоду проросійському політику Бойко.

“Херсон, 21 листопада. Добова температура хв. -5 ° макс. + 4 ° В навчально-виховному комплексі Херсонської обласної ради дітей поставили на вулицю в сорочках зустрічати” регіонала “Бойко”, – жорстко відреагував Роман Буркун, зазначивши, що йому не за смаком подібна реформа освіти від команди Зеленського. Більш того, очевидно, що його приїзд до школи Херсона є дешевим піаром.

Загрузка...
попередня статтяУ грудні наша планета на цілий тиждень зануриться в “полярну ніч”
наступна статтяБереза про нововведення в Україні: такого навіть в мордорі нема