Електронний замок – що потрібно знати для правильного вибору замку

0

електромеханічний замокЕлектронний замок на двері – це обов’язковий елемент будь-якої системи контролю доступу. Навіть найпростіші системи, які дають можливість відчиняти двері без брелоків або віддалено, потребують якісного замку. Мета замку від цього не змінюється – функція, що замикає. Представлені замки у неймовірно широкому асортименті, з яким можна ознайомитись, перейшовши за посиланням: https://control.ua/ua/furnitura/zamki/. Розглянемо докладніше, як правильно вибрати відповідне рішення для особистих цілей.

Критерії вибору електронного замку

Тип дверей

При виборі електронного замка необхідно орієнтуватися на особливості дверей, установки та експлуатації. Всі замки для контролю та управління доступу призначаються для певних дверей – металопластикові, скляні, дерев’яні, металеві. Залежно від типу дверей, відрізняються за особливими характеристиками. Замок для скляних дверей не підходить для дерев’яних.

Сила утримання

Вирішуючи придбання замку, потрібно враховувати вагу дверей, яка може називати силою утримання в характеристиках. Для важких дверей цей показник становить від 300 до 500 кілограмів, а для внутрішніх скляних цілком достатньо показника 80-180 кілограмів.

замок

Метод встановлення

Замки можуть відрізнятися за способом встановлення – накладні та врізні. Накладні моделі встановлюються поверх дверей, що значно простіше, але помітні із зовнішнього боку дверей. Врізні моделі вимагають складного встановлення, т.к. подібний електронний замок монтується всередину дверного полотна, тому його не буде видно.

Тип монтажу

Разом із цим потрібно буде враховувати місце встановлення – приміщення чи вулиця. Моделі для установки на ворота або в інших місцях на вулицю повинні витримувати складні умови експлуатації, а також виготовлятися з стійких і нержавіючих матеріалів. А ось електронний замок для офісу та квартири може бути виготовлений з більш простих матеріалів, до яких зазвичай не висувають настільки суворих вимог.

Робота без живлення

Деякі з покупців не враховують, наскільки важливу деталь, як можливість роботи без живлення. Тобто йдеться про замки, які навіть за умови відключення електрики відкриватимуться, а є ті, які залишатимуться закритими. Ідеально, якщо є можливість встановлення електрозамку з безперебійним джерелом живлення, яке здатне гарантувати автономну роботу замку протягом певного часу.

Вартість

Звичайно, ціна є важливим фактором, але ніколи не варто його робити основним, вибираючи настільки важливу річ, як замок. Орієнтуйтеся на надійність, безпеку та зручність експлуатації. Для різних умов та завдань – різні замки. Економія який завжди є розумним рішенням. Віддавайте перевагу тільки відомим брендам, що гарантуватиме надійність та ефективність.

Якщо ви враховуватимете всі ці фактори, тоді гарантовано зможете вибрати і купити замок для вхідних дверей, який відповідатиме за всіма параметрами. Якщо самостійно не можете зробити вибір, довіртеся професіоналам – вони завжди підкажуть, який замок найкраще індивідуальний для вас.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я