Кабмін обіцяє “дармове” житло для українців! Хто і як може отримати квартиру!

0

Більше 9600 заяв від ветеранів і ВПО надійшло на програму 3%-й іпотеки

5 грудня о 18.00 закінчився прийом документів від осіб, які захотіли взяти участь в програмі житлового кредитування для учасників АТО/ОНС і внутрішньо переміщених осіб з Донбасу та АР Крим. За розрахунковими даними Держмолодьжитло, прийнято понад 9600 заяв на отримання кредиту. Інформація була опублікована на офіційній сторінці Мінветеранів на Facebook, повідомляє Politeka.net.

Найбільше бажаючих отримати кредит з 3% річних на 20 років виявилося в Києві (більше 3500 заяв). В цілому по країні від учасників АТО/ОНС надійшло понад 3100 заяв, від внутрішньо переміщених осіб – понад 6500.

Заступник міністра у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Антон Колумбет заявив, що кошти на іпотеку «буквально знайшлися» на засіданні уряду.

«Кошти на програму знайшлися буквально на одному з останніх засідань уряду в результаті перерозподілу і до кінця року потрібно їх використовувати. Тому і довелося виділити на процедуру подачі електронних заяв всього 3 дні. Попереду у заявників збір необхідних документів. Кількість поданих заяв свідчить про те, що подібні програми користуються попитом, ми на вірному шляху», – каже він.

Також Колумбет додав, що для цієї програми в наступному році вони отримали «аргумент», який потрібен для подальшого пошуку засобів.

«Зацікавленість людей доведена, а отже отримано аргумент, який нам знадобиться в лобіюванні продовження пільгової програми в наступному році і виділення під неї коштів», – резюмував Антон Колумбет.

Важливо відзначити, що в 2019 році на програму пільгового кредитування передбачено 200 млн. грн., за 100 млн. ветеранам та ВПО.

Нагадаємо, що в 2019 році українцям спростять отримання кредитів. У Національному Банку України прогнозують активне зростання споживчих і заставних кредитів, так як зараз вони є лідерами серед усього кредитування. Крім того, іпотека також буде рухатися активніше.

Перший заступник голови Національного Банку Катерина Рожкова розповіла про статистикою за останній час. У 2018 році темпи зростання кредитування зросли до 40%. Ця тенденція почалася ще в 2017 році і Рожкова впевнена, що вона не припиниться і в наступному році.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я