Поширені міфи про сніданок, у які ми помилково віримо! Прийшов час їх спростувати!

0

Нам постійно стверджують, як корисно снідати. Це, безумовно, саме так. Однак через те, що цей прийом їжі настільки важливий, навколо нього поступово починає збиратися безліч міфів, які ми розвінчаємо в цій статті, інформує Ukr.Media.

Сніданок допомагає скидати зайві кілограми

Група вчених провела дослідження, яке показало, що перший прийом їжі сам по собі не може вплинути на процес позбавлення від зайвої ваги. Важливий не сам сніданок, а що ви їсте. Тільки правильна їжа допоможе в цьому процесі.

Каші швидкого приготування шкідливі

Це твердження можна назвати правдивим лише частково. Коли експерти кажуть про те, що краще відмовитися від подібної їжі, вони мають на увазі види каш, які відрізняються високим вмістом цукру. При купівлі каші швидкого приготування необхідно уважно вивчити склад, і віддати перевагу продуктам на основі злаків.

Сніданок допоможе менше їсти протягом дня

Вчені не знайшли ніяких доказів подібним твердженням. Ситний корисний сніданок не тільки допоможе довше залишатися ситим, а так само нормалізує рівень глюкози в крові. Однак він не змусить вас їсти менше під час інших прийомів їжі.

Перед ранковим тренуванням потрібно обов’язково снідати

Якщо вам сильно хочеться їсти вранці, ви можете поснідати. Але це не обов’язкова умова ранкового відвідування спортивного залу. Результати наукового експерименту показали, що ті, хто їсть перед тренуванням, витрачає більше енергії, ніж люди, які займаються на порожній шлунок.

Сніданок вважається найважливішим прийомом їжі

Це не зовсім правильна думка, оскільки сніданок, так само як обід з вечерею, важливий для нормальної життєдіяльності людини. Кожен з нас повинен харчуватися щонайменше 3 рази в день, в перервах роблячи легкі перекуски. Здорове харчування та уникнення переїдання допоможе підтримувати себе у формі та відчувати приплив енергії.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я