Протестувальники вимагають відставки Богдана через пост у Facebook!

0

Учасники акції “Зупинимо капітуляцію” біля Верховної Ради вимагають відставки глави Офісу президента Андрія Богдана, який опублікував допис у Facebook із нібито скріншотами переписки про те, що людей збирали на Майдан за гроші.

Джерело

Пряма мова учасника акції: “Наступного тижня ми розпочнемо акції під Офісом президента з вимогою негайної відставки цієї людини (Богдана – ред.). Ця людина такими постами провокує зараз громадянський конфлікт. Вона провокує нас на конфлікт.

Ця людина зараз невідомо чиї завдання виконує, кидаючи такі заяви. Біля нього сидить Портнов, який керує вже в ручному режимі судами, який керує ДБР… Для нас це є принципове питання.

Якщо Зеленський у своєму ролику сказав, що він чує нас, то хай почує. І це не є якась ефемерна формула, а конкретне прізвище і конкретна вимога. До 14 жовтня ми очікуємо чіткої заяви щодо неприпустимості капітуляції, підтримки всіх позицій, висловлених резолюцією нашого віче, а також відставки Богдана.

hromadske@HromadskeUA

Біля парламенту учасники акції вимагали відставки глави Офісу президента Андрія Богдана, який опублікував допис у Facebook із нібито скріншотами переписки про те, що людей збирали на Майдан за гроші10315:44 – 6 жовт. 2019Відомості про Рекламу у Твіттері та конфіденційністьПро це говорять 76 осіб

14 жовтня… ми вийдемо на вулиці Києва і наших міст з чіткими вимогами. В нього є час – тиждень”.

Деталі: Перед цим у неділю Богдан опублікував пост із начебто перепискою, де вказуються розцінки за участь в акції “Зупинимо капітуляцію”.

Загрузка...