У Миколаєві СБУ ліквідувала неконтрольований міжнародний канал зв’язку

0

У Миколаєві оперативники та слідчі спецслужби припинили діяльність групи місцевих мешканців, які організували незаконну маршрутизацію міжнародного телефонного трафіку із-за кордону, яким користувалися і представники країни-агресора.

Задокументовано, що зловмисники, використовуючи спеціальне комунікаційне обладнання, здійснювали термінацію в мережі українських операторів стільникового зв’язку міжнародних телефонних дзвінків. Потім вони виводили трафік у телефонні мережі загального користування під виглядом місцевих. Протиправний бізнес був організований під прикриттям легально працюючого кол-центру.

Крім того співробітники СБУ встановили факти взаємодії організаторів незаконного каналу зв’язку із громадянами РФ та представниками окупаційного режиму в Криму та у так званих «Л/ДНР».

Під час обшуків правоохоронці вилучили комп’ютерну техніку і чорну бухгалтерію, які підтверджують протиправну діяльність організаторів неконтрольованого каналу міжнародного зв’язку.

У межах кримінального провадження, розпочатого за ч. 2 ст. 361 Кримінального кодексу України, триває досудове слідство.

Джерело: https://ssu.gov.ua/ua/news/1/category/2/view/6702

Загрузка...
попередня статтяВ якoму місяці ваш чoлoвiк наpoдився – таке і буде у вас з ним життя. В мене співпало на 100%
наступна статтяПокоївка зняла простирадла в номері і виявила знахідку, від якої у неї nідкосилися ноги і вона в nаніці вибігла rеть