Будьте здорові! Названий найефективніший продукт, який рятує від гіпертонії!

0

Вчені з Blood Pressure UK (Великобританія) назвали найефективніший продукт проти гіпертонії. Дослідження науковців були опубліковані у виданні Express, передають Патріоти України.

За результатами дослідження, найкращі результати в попередженні гіпертонії дає шпинат. За словами медиків, шпинат – справжній суперфуд, він містить важливі для серцево-судинної системи поживні речовини – калій, фолат і магній.Завдяки великій кількості корисних для серця поживних речовин, шпинат здатний ефективно знижувати покази артеріального тиску.

Медики пояснили, що його регулярне вживання допомагає збалансувати крихкий баланс калію і натрію, необхідний для здорових судин. Завдяки такому балансу нирки ефективніше справляються з роботою по виведенню зайвої рідини, що створює додаткове навантаження на кровоносні судини, підвищує ризик розвитку небезпечної гіпертонії.

Організм сучасних людей найчастіше страждає від надлишку натрію (солі), що знижує здатність нирок видаляти рідину. Шпинат є одним з найкращих продуктів для захисту від подібної проблеми.

Джерело

Загрузка...
попередня стаття“Маємо зробити”! Новий глава НБУ зробив гучну заяву!
наступна статтяУ рази ефективніше дієт! Британські вчені розповіли про серйозну перевагу м’яса!