Гороскоп на 17 жовтня 2019 для всіх знаків Зодіаку!

0

Овен

Сьогодні зірки запрошують Овнів стати більш рухливими або змінити обстановку. Саме час «провітритися», розім’ятися фізично або перезавантажитися ментально, отримати нові враження і розширити свій кругозір. Головним достоїнством дня може стати маневровість, можливість співпрацювати і розвивати ділові контакти. Це прекрасний день для поїздок, активної роботи з людьми, інформацією, комунікаціями, інформує Ukr.Media.

Телець

Сьогодні Тельці глянуть на предмет своїх поточних інтересів трохи інакше. Цікаві деталі знайдуться в отриманій нещодавно інформації, в тому числі, у зв’язку з фінансами. Може намітитися серія дрібних платежів, витрат, угод. Успіх залежить від спритності, діловитості, товариськості і готовності зловити шанс. Якщо ці якості не є вашою сильною стороною, деякі можливості можуть бути упущені.

Близнюки

Сьогодні Близнюки відчують підйом сил і відчують спокусу спрямувати енергію в декількох напрямках одразу. Наприклад, випробувати два варіанти вирішення однієї задачі. Додатковий стимул дасть суперництво, спортивний азарт, бажання добре зарекомендувати себе. Це відповідний день для тренувань, поїздок. При нездужанні допоможе оздоровча гімнастика, прогулянка, інша помірна активність.

Рак

Сьогодні Раки не залишаться без динаміки (руху, спілкування, припливу інформації), але контакти і переміщення найчастіше будуть вимушеними. Можливо, вам доведеться шукати альтернативне рішення або обхідний шлях. Число варіантів буде зростати по мірі пошуку і кількості проб. Також, може накопичуватися плутанина і рости суєта. Не виключено, що до вечора обсяг клопоту зросте, а не зменшиться.

Лев

Цей день Левам добре провести в русі, і бажано, щоб дорога вела в майбутнє, а не відбивала в минуле. Він хороший тим, що підказує варіанти і дозволяє вести паралельну діяльність. Якщо неможлива фізична активність, можна пошукати інший спосіб внести у своє життя динаміку — наприклад, активізувати контакти, спробувати знайти нових друзів або скооперуватися зі старими знайомими.

Діва

День мотивує Дів на винахідливість в русі до мети. Не виключено, що оптимальним виявиться поєднання прийомів. У хід можуть піти зв’язки. Якщо ви досить сміливі та спритні, ризикніть залучити не тільки прямий, але і обхідний шлях: навіть якщо трапиться невдача, ви отримаєте корисний досвід. Проте не варто захоплюватися занадто складними комбінаціями: можна заплутатися або взяти на себе забагато.

Терези

День дає Терезам настрій для подорожей, ділового спілкування, дослідницької роботи, розширення поля співпраці з іншими людьми. Може зростати інтерес до світових подій, взаємодії з іноземцями. Вибір теми, напрямку, контакту буде не зовсім об’єктивним: можлива схильність керуватися емоційними або меркантильними міркуваннями, а не раціональним пошуком «чистої» істини.

Скорпіон

Умовою цікаво прожитого дня для Скорпіонів стане ризик, правда, ризикувати краще лише по дрібницях. Кризи цього дня допоможуть щось перевірити чи дадуть підказку. Поряд з готовністю пройти по краю, важливе вміння гнучко маневрувати і перебудовуватися. У судженнях ви сьогодні не дуже об’єктивні. Краще утриматися від остаточних висновків, послухати відгуки або подивитися на розвиток подій.

Стрілець

Сьогодні зірки радять Стрільцям стежити за чужими ходами і вчасно (але не раніше) робити відповідні кроки. Не варто давати щедрих авансів і «тиснути авторитетом»: така самовпевненість підлестить вашому самолюбству і дасть ефект, але незабаром з’ясується, що було б краще бути трохи скромніше. При балансі сил і повазі до амбіцій один одного, це прекрасний день для співпраці та цивілізованої конкуренції.

Козоріг

Козерогам краще використовувати цей день для рутинних, але не надто нудних і одноманітних справ. Наприклад, відрядження, інтенсивного тренінгу заради підвищення майстерності. Можливе нарощування темпів зростання обсягу роботи за рахунок дрібниць. Незалежно від статусу в партнерському союзі або в колективі, продуктивність підвищить ваше вміння підлаштовуватися і співпрацювати (яка, в ідеалі, має бути взаємною).

Водолій

Водоліям сьогодні буде корисна інтелектуальна і фізична розминка, бажано, з творчим або ігровим елементом. Ідеальні заняття, в яких ви можете знайти собі компаньйона: тоді справа піде веселіше, і друзі швидше знайдуться. Не варто відмовляти собі в задоволенні зайвий раз поспілкуватися зі старими знайомими: не виключено, що незабаром обставини зміняться, і вам доведеться бачитися рідше.

Риби

Рибам день підкаже поле для роботи, але за глобальні завдання краще не братися. Для виконання поточних справ зірки радять з кимось скооперуватися, наприклад, з домочадцями. Партнерство і легкий ефект змагання будуть впливати на хід справ благотворно, поки не порушено розподіл ролей. Ситуація загостриться, якщо хтось проявить зарозумілість, почне претендувати на чужу територію або права.

Загрузка...
попередня статтяВeтeрaн AТ0: Кuївcькa шкoлa. 4 клас.. Зaпuтaв дiтeй пpo вiйнy. Вiд вiдпoвiдi я зaвмeр з вiдрuтuм рoтoм..
наступна статтяШкода для здоров’я! Найбільш непотрібні каші для організму!