Гороскоп на 24 грудня 2019 для всіх знаків Зодіаку!

0

Овен

Сьогодні Овни — романтики. Навіть якщо події останніх місяців схиляли вас до цинізму, недовіри і ригідності, ви почнете ширше дивитися на світ і станете добрішими до людей. Зросте товариськість, цікавість, інтерес до чужих культур, інших країн. Негативні грані дня — ідеалізм, плутанина в думках, дезінформація, непорозуміння у спілкуванні з іноземцями та при зв’язках на відстані. Легко заблукати, інформує Ukr.Media.

Телець

Сьогодні Тельці трохи легковажні і непостійні. Багато представників знаку будуть схильні шукати удачу в «далеких далях», не помічаючи справжніх скарбів у себе під боком. Це продуктивний стан для творчості, і він обов’язково допоможе вам, якщо ви вільні у виборі і перебуваєте в пошуку оригінального ходу. Однозначних рішень краще не приймати: через пару днів ви подивитеся на все більш тверезо.

Близнюки

Сьогодні Близнюки шукають діалогу і отримають його в будь-якому випадку. На жаль, під час розмови буде виникати тяга до побудови повітряних замків — і добре, якщо ви відстежте її в собі відразу. Варто врахувати і прилив авторського запалу у ваших співрозмовників. Вони можуть водити вас за ніс з різних причин, починаючи з прагнення зберегти в ваших очах свій колишній авторитет і закінчуючи страхом вас образити.

Рак

Сьогодні Ракам варто зайнятися здоров’ям, але без акценту на «важкі» заходи: інтенсивні процедури, сильнодіючі препарати. Можливі хибні симптоми, легко стати жертвою чуток або «диванної діагностики». При легких нездужаннях можна почитати популярну літературу, підібрати природні загальнозміцнюючі засоби або Бади. У власників тварин може зрости інтерес до ветеринарної тематики.

Лев

Сьогодні Левам варто звести до мінімуму буденні рутинні турботи, знайти спосіб налаштуватися на свято, спілкування і креатив. Привід підкаже саме життя, а вибір вектора інтересів за вами. День гарний для тусовки, любовного листування, бесіди з дитиною, занять іноземною мовою, письменницької творчості, екскурсії, читання пізнавальної та духовної літератури або перегляду фільмів подібного спрямування.

Діва

Цей день Дівам варто провести серед близьких людей. Кровні родичі або «брати по духу» — вибирати вам, але не виключено, що вибір за вас зробить доля чи випадок. День підходить для читання, ведення щоденника, навчання, контактів з іноземцями. У довірчих бесідах філософські теми можуть взяти верх над побутовими. Недоліком дня буде лукавство, ваша і чужа схильність до обману або самообману.

Терези

Для Терезів день інформативний. Пізнавальні поїздки, прогулянки, екскурсії. Якщо ви прив’язані до місця, варто підтримувати зв’язки дистанційно. Сьогодні добре вести листування, поповнювати знання, спілкуватися чужою мовою. Захопить мережевий серфінг. Буде важливий підтекст, непряма підказка. Можливі випадкові зустрічі, дивні знаки, заминки, запізнення. Певний інтерес представлять чутки, натяки, загадки.

Скорпіон

Сьогодні може зрости інтерес Скорпіонів до інших країн і культур, причому у багатьох представників знаку він буде не тільки академічним. Ймовірно підвищена увага до фінансово-економічної сторони ситуації, наприклад, до актуальних біржових тенденцій, інвестиційних портфелів і курсів валют. Зірки застерігають від зайвої довірливості, інформація може бути хибною, туманною, неповною.

Стрілець

Сьогодні Стрільці налаштовані на контакт, можуть бути надмірно балакучі і висловлювати свою думку дещо загадково. Не кращий день для роботи з документами, остаточного редагування текстів. Крім заплутаного ходу думок, може бути каламутним навколишній вас інформаційний потік, з нього вам не завжди легко буде вичленувати істину. Можлива плутанина в поїздках, домовленостях. Уразливі органи мови і дихання.

Козоріг

Сьогодні Козорогам не варто захоплюватися справами, в яких потрібна ясність погляду. Зайнявшись ними, ви будете більше мріяти, аніж плідно працювати. Думка буде йти в сторону або блукати в минулому. Варто поставитись з обережністю до інформації з-за кордону: або вона сумнівна, або ви помиляєтеся в їх трактуванні. Великий ризик плутанини в дорозі, в лікарських препаратах або медичній інформації.

Водолій

Сьогодні думки Водоліїв направлені до друзів або в майбутнє. Не варто відмовляти собі в цьому задоволенні, особливо, якщо в цілому воно стало менш доступне. Краще відгукнутися на запрошення. Бесіди і листи можуть мати ностальгічний відтінок. Важливо пам’ятати про ризик спотворень, який в цей день зростає. Може підвести пам’ять, сентиментальність, ідеалізм, можливе бажання на щось закрити очі.

Риби

Сьогодні Риби ризикують заплутатися в інформації, що надходить, причому її джерело буде в цьому винне далеко не завжди. Багато Риб самі набудують собі повітряних замків, за старою звичкою або під впливом моменту. Зірки радять вам обережніше вести обов’язкове листування, контролюючи свої слова і намагаючись вірно зрозуміти зміст чужих. Краще уникати відповідальних рішень, важливих співбесід і поїздок.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я