Корисно знати! Ці речі треба прати якомога рідше!

0

Ми звикли прати речі щотижня, а то й частіше, заради дотримання чистоти. Ми навіть не уявляємо, що можна вчинити якось інакше, адже гігієна повинна бути на першому місці, а вже потім охайний і доглянутий вигляд. Але виявляється, деякі речі взагалі не вимагають такого ретельного догляду. Вашій увазі представлені 6 речей, які ви повинні прати дуже рідко, а краще — раз на рік, інформує Ukr.Media.

Джинси

Мова йде не про синтетичні джинси, а про джинси, виготовлені з натуральної тканини. Бавовна — це м’яка тканина, яка не призначена для частого прання, і тому, чим менше ви перете джинси, тим довше вони прослужать. Щоб позбутися неприємних запахів між праннями, використовуйте спеціальний освіжувач для тканини і швидко прасуйте річ із парою, щоб “вибити” сторонні запахи. А якщо ви вирішили попрати цей зручний предмет одягу, то виверніть джинси навиворіт, періть їх у холодній воді і не ставте на режим сушіння.

Пальто з натуральної вовни

Насправді, пальто вам необхідно прати раз на рік після закінчення сезону. Ми не рекомендуємо прати цей предмет одягу самостійно, особливо якщо це дійсно дороге і якісне пальто. Правильний догляд і зберігання включають в себе м’яку чистку і дерев’яні вішалки, які не згинаються під вагою тканини. І до речі, у шафі повинно бути багато вільного місця, щоб тканина “дихала”.

Старовинне пончо

Пончо і будь-який інший старий одяг потребують особливого догляду, який полягає у великих паузах між обробкою старих тканин миючими засобами. Використовуйте звичайну щітку. Не використовуйте велику кількість порошку, щоб антикваріат прослужив вам набагато довше.

Шкіряна куртка

Речі з натуральної шкіри коштують дуже дорого, тому довірте їх чистку справжнім майстрам своєї справи. Плями можна почистити вологою ганчіркою, але не більше того. Шкіряну куртку, наприклад, слід зберігати в сухому і добре провітрюваному місці, навколо якого має бути багато вільного простору.

Модні кросівки

Тут мається на увазі дуже дорога й модна пара кросівок, яка є у вашому гардеробі, і яку ви рідко носите. Їх неможна прати у пральній машині та піддавати впливу агресивних хімікатів. Таке взуття необхідно піддавати делікатному очищенню раз на рік, не більше.

Фетровий капелюх

Однієї чистки на рік достатньо, щоб капелюх завжди виглядав добре. Найкраще зберігати цей предмет у спеціальній коробці “догори ногами”. Якщо на гарному дорогому капелюсі з’явилася особливо стійка пляма, то краще довірити чистку капелюха професіоналам.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я