Майстер маскування або знайди змію сховану у компості

0

Охоплені азартом австралійці намагалися відшукати замасковану змію, але вона виявилася хитрішою. 

Як повідомляє Звістка, на узбережжі Саншайн було зроблено незвичайне фото прибережного пітона, який настільки добре сховався, що й ого не знайшли. Локі Гілдінг, місцевий ловець змій, опублікувавши на своїй сторінці у Фейсбук фото компостної купи зі схованою змією загнав у глухий кут усіх своїх 54 000 підписників.

Відшукати пітона на фотографії виявилося практично неможливим для підписників Гілдінга.  Десятки пильних фолловерів розглядали фотографію, намагаючись «викрити» таємничу рептилію, але вдалося зробити це лише одному чоловіку. Усі решта – одноголосно визнали завдання «нереальним».

Жваве обговорення викликав також і вид змії. Припускають, що це – пітон або східна коричнева змія.

Врешті, добре придивившись до фото у лівому нижньому куті компостної купи можна помітити самку змії, яка сховавшись готується відкласти яйця. 

«На жаль, компостна купа, яка служила безпечним місцем для змії, мала бути перевезена. Тому слід було якнайшвидше забрати звідти рептилію.» – розповідає Локі Голдінг. Також ловець змій повідомив, що кладка з яйцями не пошкоджена і за нею доглядатимуть, поки малюки не будуть готові вилупитися.

Загрузка...
попередня статтяПорушення санітарних норм в закладах оздоровлення та відпочинку для дітей
наступна статтяНу яка помста? Порошенко терміново розкзав українцям, що відбувається (ВІДЕО)