Найвдаліші дні 2020 року! Визначаємо за датою народження!

0

Нумерологія допоможе вам в значній мірі підвищити свою удачу і визначити, які з днів 2020 року буде найсприятливішими. Для цього вам знадобиться знати лише свою дату народження.

Не варто забувати про те, що 2020 рік високосним. Це означає, що існує підвищений ризик зустріти на своєму шляху невдачі. З іншого боку, кожному з нас доля дасть можливість суттєво досягти успіху в кожній із сфер життя: рік пройде під управлінням числа 4, яке символізує гармонію.

Нумерологический розрахунок за датою народження
Щоб дізнатися найпозитивніші дні 2020 року конкретно для себе, вам необхідно буде скласти всі цифри вашої дати народження, а потім додати до них цифри поточного року, тобто 2, 0, 2, 0. Для прикладу візьмемо таку дату народження: 28.07.1991 . Складаємо цифри і додаємо цифри року: 2 + 8 + 0 + 7 + 1 + 9 + 9 + 1 + 2 + 0 + 2 + 0 = 41. Нумерологія оперує лише числами від 1 до 9, тому необхідно провести повторне складання до тих пір, поки не вийде число з названого відрізка. 4 + 1 = 5. Числом удачі для нашого прикладу буде П’ятірка.

Розшифровка чисел і визначення вдалих днів
Одиниця. Якщо у вас вийшла при розрахунках Одиниця, то найбільш вдалими днями будуть понеділки, перші числа місяців, 11 числа. У цей час корисно буде починати щось нове, знайомитися з людьми і присвячувати свій дорогоцінний час улюбленим і близьким.
Двійка. Всім, у кого вийшла двійка, експерти радять проявляти найбільшу активність на вихідних, у святкові дні, у відпустку. Будь-який відпочинок повинен бути в 2020 році активним. Не обов’язково ходити кудись – досить більше спілкуватися з людьми і займатися своїми захопленнями. Бажано уникати неробства.
Трійка. Число 3 означає, що вам краще сфокусуватися на духовної частини вашого життя в цьому році. Краще робити це по неділях, а також в дні календаря, що закінчуються на 3. Для людей з таким числом удачі будуть позитивними майже всі дні. Потрібно лише навчитися знаходити позитив в навколишньому світі.
Четвірка. Якщо при розрахунках у вас вийшло число 4, то вдалих днів буде набагато більше, ніж невдалих. Однак це не означає, що можна виділяти якісь конкретні дати і дні тижня. Четвірка – універсальне число удачі в нумерології, яке символізує тріумф гармонії.
П’ятірка. Для вас вдалими будуть такі числа кожного місяця, як 5, 10, 15, 20, 25 і 30. Також дуже яскравими і сприятливими днями можна вважати будні. П’ятірка любить працювати і допомагає всім, хто вміє правильно розставляти пріоритети в житті. Це число раціональності. Воно позбавлене зверхності і закликає людей виключити ризики.
Шістка. Шістка символізує початок, що переходить в цикл. Воно відповідає за формування звичок і правил. Саме тому найсприятливішими і вдалими днями для вас будуть понеділки. Також чекати успіху можна по суботах і в кожне 6, 16 і 26 число місяця. Це продуктивний час для природжених лідерів.

Сімка. Це дуже позитивне і яскраве число. Вдалими для людей з таким числом будуть вихідні і п’ятниці. Найкращі дні календаря повинні містити цифри 3, 7. Можна очікувати успіху і в святкові дні, особливо в ваш день народження.

Вісімка. Вісімка любить роботу, справи, фінансову активність. Найкращими днями для вас можна вважати вівторки, середи і четверги, а також кожне 8 число місяця. Саме в ці дні можна здійснювати важливі покупки, підписувати папери, починати важливі справи на роботі.

Дев’ятка. Число 9 – символ дозволу проблем. Найбільш вдалими днями для тих, у кого вийшло дане число, можна вважати п’ятниці. Експерти в галузі нумерології радять у ці дні в 2020 році бути максимально працьовитими і відповідальними. В іншому випадку можна чекати неприємностей або падіння продуктивності і настрою.

джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я