Потужна магнітна буря скоро накриє Землю! В ці небезпечні дні варто дотримуватися нескладних рекомендацій!

0

Магнітна буря в черговий раз випробує на міцність людей вже в середині січня. Вона не буде дуже потужною, однак триватиме два дні, і за цей час встигне піддати випробуванням всіх живих мешканців нашої, третьої від Сонця, планети.

Відомо, що магнітні бурі виникають внаслідок взаємодії магнітосфери Землі з потоками сонячного вітру. Як правил, вони пов’язані з потужними спалахами на Сонці, які супроводжуються викидами корональної маси і спрямованими потоками сонячного вітру.

Магнітні бурі, в залежності від їх потужності бувають п’яти класів, П’ятий – найбільш потужна буря, яка за всю історію останніх декількох століть спостерігалася всього один раз. Потужні магнітні бурі можуть вивести з ладу всю електроніку на Землі і в навколоземному просторі, а також енергосистему. За нинішньої залежності людства від техніки і комп’ютерів це може привести до економічного колапсу і глобальної гуманітарної катастрофи.

На щастя, магнітна буря, очікувана вже в середині січня, належить до геомагнітних збурень невисокого класу. За шкалою збурень вона розташовується трохи нижче першого класу G1.

Однак не варто сподіватися на те, що буря буде слабкою, і все обійдеться. Справа в тому, що вона триватиме цілих два дні, а це означає, що люди будуть піддані тривалому впливу геомагнітних збурень.

Геомагнітних бурь, в першу чергу, схильні люди із захворюваннями серцево-судинної системи і психічними розладами. Тому їм потрібно особливо уважно стежити в ці дні за своїм здоров’ям. Однак погіршення самопочуття можуть відчути і цілком здорові люди.

Можуть виникнути сильні головні болі, скачки тиску, занепокоєння, підвищена збудливість і нервозність, а також слабкість, втома і безпричинна депресія.

Тому в ці небезпечні дні варто дотримуватися нескладних рекомендацій:

постарайтеся більше відпочивати і бувати на свіжому повітрі;
не вживайте в ці дні алкоголь;
відмовтеся від вживання кави;
уникайте стресових ситуацій;
постарайтеся в ці дні уникати високих фізичних навантажень;
пийте якомога більше чистої води;
якщо ви вживаєте ліки від серцево-судинних захворювань, то тримайте їх весь час під рукою.

джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я