Що означає, якщо дуже хочеться з’їсти певний продукт! До забаганок щодо певних продуктів треба прислухатись!

0

Напевно, у всіх таке трапляється. Раптом ні з сього ні з того захотілося оселедця або чого-небудь гостренького, або просто необхідно з’їсти банан. Ми, звичайно, і не усвідомлюємо, з якою метою організм надіслав нам такий імпульс. От якщо потягнуло на солоненьке, то це вже знають всі — до поповнення у родині. А решта забаганок до чого? Можливо, тяга до того чи іншого продукту може говорити про порушення обміну речовин і початок захворювання. Про що намагається сказати наш організм? І чи варто нам до нього прислухатись? Давайте розберемося, інформує Ukr.Media.

Хочеться солоного: маслин, оселедця, солоних огірків

На сіль тягне через прискорення обміну речовин, що буває, коли активність щитоподібної залози підвищена, або людина інтенсивно працює фізично, або жінка знаходиться у стані вагітності. Тяга до солоного говорить про бажання організму зберегти сили і водночас накопичити якомога більше енергії.

Тож нагородіть себе оселедцем, огірочками. Але зловживати все-таки не варто, тому що велика кількість солі затримує рідину в організмі і підвищує артеріальний тиск.

Хочеться кисломолочного: кефіру, кислого молока, маслянки

Вам загрожують проблеми з кишківником, і корисні мікроби, що живуть там, закликають до себе на допомогу кисломолочні бактерії.

Хочеться кислого: журавлини, квашеної капусти

Ви на межі зриву! Можливо, просто багато працюєте, і тому вам необхідна велика кількість енергії. Або у вас знижена кислотність шлункового соку. У кислих овочах і фруктах міститься багато вітаміну С.

Хочеться гостренького: часнику, цибулі, гірчиці, гострого червоного перцю

Ваш імунітет на нулі. Незабаром ви можете захворіти — вас долають мікроби та віруси, і ваш організм вимагає фітонцидів — натуральних дезінфікуючих речовин.

З’їжте зубок часнику, і він знищить мікроби в порожнині рота. Крім того, додайте свіжу цибулю, часник та інші гострі прянощі усюди, куди тільки можливо.

Хочеться молока і молочних продуктів

Дорослі любителі молока зазвичай відчувають дефіцит кальцію, страждають на різні “відкладення солей” та остеопороз. Втім, молоко — це не тільки кальцій. Воно ще має й заспокійливу дію та необхідне людям із збудливою, виснаженою нервовою системою, у яких часто трапляються стреси.

Хочеться сирокопченої ковбаси

Вам бракує холестерину і жирів для активної роботи мозку та підтримки нормального гормонального рівня.

Хочеться кави

У вас знижений артеріальний тиск і вельми активна розумова діяльність. Ви маєте потребу в додатковому джерелі енергії.

Хочеться бананів

Вашому організму бракує калію.

Хочеться яєчні або яєць в будь-якому вигляді

Ваш імунітет вимагає підкріплення якісними білками та готовим вітаміном А з яєчного жовтка.

Хочеться насіння

Це бажання говорить про дефіцит вітаміну Е, за якого шкіра стає сухою. Робіть салати з нерафінованою олією, там вітаміну Е набагато більше.

Хочеться білокачанної капусти

Можливо, у вас проблеми із кишківником.

Хочеться яблук

У вас підвищений холестерин. А також організм наполегливо вимагає таких нутрієнтів як кальцій, магній, фосфор і калій, що в значній кількості присутні у цих плодах.

Хочеться лимона

І не просто шматочок до чаю, а з’їсти весь цілком. Можливо, у вас проблеми з жовчним міхуром або печінкою.

Коли організму чогось бракує, він про це намагається нам повідомити за допомогою виниклих ні з сього ні з того смакових пристрастей. Організм людини зазвичай не помиляється. Прислухайтеся до своїх потреб. Можливо, тіло намагається вас попередити та змусити більш дбайливо ставитися до себе самого.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я