Вибраний силует передасть послання від вашої підсвідомості!

0

Пропонуємо Вам пройти простий тест на інтуїцію. Просто виберіть силует — а нижче прочитайте результат, інформує Ukr.Media.

Звичайно, щоб дати повну та абсолютно об’єктивну характеристику, одного тесту недостатньо. Однак, безсумнівно, цей тест може стати гарним приводом для роздумів.

Отже, виберіть силует:

Силует 1

Ви багато працювали, і тепер вам пора відпочити та розслаблятися! Знайдіть час для себе, щоб насолодитися сонцем і розбудити свою внутрішню дитину. Зробіть що-небудь спонтанне, наприклад, сплануйте поїздку закордон.

Ви можете багато чому навчитися під час відпочинку, і це принесе вам задоволення. Нагородіть свій організм корисними продуктами, свій розум цікавими завданнями, а своє серце радістю друзів і сім’ї. Часто ми забуваємо, наскільки сильні сміх і усмішка. Шукайте краще у всьому, і може тоді ви зробите багато доброго для решти світу.

Силует 2

Настав час підключитися до навколишнього світу, з’єднатися з собою і з природою. Ви не самотні, ви є частиною великої павутини Всесвіту, і варто пам’ятати, що кожна річ в цьому світі пов’язана великою силою.

Зніміть маску, яку ви наділи, і дозвольте собі створити справжній зв’язок з усім навколишнім. Почніть з себе, а потім досліджуйте оточення. Якщо у вас проблеми з взаєминами з людьми чи проблеми на роботі, спробуйте побачити речі з їх точки зору. Вимкніть своє его і запитайте себе: «як я можу з’єднатися з цією ситуацією, щоб досягти найвищого блага?».

Силует 3

Пора забути про все неприємне і довіритися Всесвіту. Нехай все йде своєю чергою. Живіть сьогоднішнім днем і не обтяжуйте себе похмурими думками про майбутнє. Ви зрозумієте, що вам потрібно, коли будете в спокійному стані та сконцентровані на ваших намірах. Уникайте прийняття поспішних рішень, влаштуйте собі сеанс медитації та дозвольте тиші вести вас.

Силует 4

Межі — це не погано, якщо вони побудовані свідомо і з певним наміром. Пора вам розставити їх в деяких місцях, щоб привести деякі речі в житті в порядок. Тільки, коли у вас все буде на своїх місцях, ви зможете сконцентруватися. Перестаньте витрачати свій час і енергію на людей та ситуації, які більше не приносять користі, а лише вставляють палиці в колеса. Зараз найкращий час очистити будинок, щоб зменшити безлад.

Силует 5

Ви на правильному шляху! Хоча деякі речі вам не завжди будуть до кінця зрозумілими, ви повинні знати, що все буде в порядку! Тепер ви йдете своїм шляхом, і, хоча у вас може бути багато питань, Всесвіт дає вам зрозуміти, що про вас піклуються і вас ведуть.

Завжди думайте про хороше, і про те, що все в підсумку вийде. Вам не потрібно турбуватися про майбутнє чи минуле, просто насолоджуйтеся кожною миттю! Якщо вам потрібно прийняти важливе рішення, потрібна відповідь може незабаром прийти до вас.

Силует 6

Пора забути про минулі неприємності. Ви надто багато думаєте про те, що могло б бути, замість того, щоб дивитися вперед і жити сьогоднішнім днем. І хоча корисно іноді подумати про минуле і дозволити своїм ранам затягнутися, немає сенсу знову і знову прокручувати в голові одні й ті ж історії.

Намагайтеся взяти все у свої руки та по максимуму скористатися тим, що у вас є сьогодні. Все у ваших руках. Щоб звільнитися від минулого, спробуйте його записати або поділіться з другом. Дозвольте собі востаннє пережити старі емоції та відпустити їх. Якщо це зробити, рухатися вперед буде набагато простіше.

Загрузка...