Гороскоп на 06 січня 2020 року для всіх знаків Зодіаку!

0

Овен

Овнів день змушує залишатися практичними, господарськими та далекоглядними. Не варто вибирати цю добу для пригод, починань. Головні цілі дня — стабільність, чіткість і порядок. Добре займатися великими цільовими покупками, організацією зберігання речей, продуктів і матеріалів, довгостроковим плануванням бюджету. Якщо ви придбали новинку, доведеться знайти їй місце у вже сформованій системі, інформує Ukr.Media.

Телець

Сьогодні Тельців відрізняє визначеність, послідовність, вроджена тяга до порядку і стабільності, вірність планам і зразкам. Але часом всі ці корисні якості супроводжуються навіженістю і впертістю, вступати в боротьбу з природним здоровим глуздом. Можливо, ви будете настоювати на виконанні своїх незвичайних бажань, естетичних смаків і забаганок, захочете приготувати оригінальну страву.

Близнюки

Сьогодні Близнюкам не варто різко змінювати плани, залишати без контролю «тили» та охоронні системи. Обстановка схиляє до інертності, стабільності, зацикленості на чомусь одному. Уваги може вимагати стоянка авто, склад, накопичувальний банківський рахунок, господарський запас, нова форма резервування ресурсів. Небажано планувати на цей день активне спілкування, знайомства або відправлення в дорогу.

Рак

Ракам цей день дозволить прояснити економічні перспективи, в тому числі, віддалені. У найкращому становищі виявляться Раки, які мають сильну підтримку, і офіційну, і неформальну. Якщо ви — переконаний одинак, без «рятувального кола» у вигляді партнера або групи, вам варто бути обачнішими: ви в зоні ризику і можете втратити вкладення. Вам варто ретельніше вибирати друзів і схеми інвестицій.

Лев

Левам сьогодні доведеться проявити практичність, відповідальність і послідовність. Будь-яку справу, за яку ви взялися, необхідно довести до логічного кінця — в іншому випадку, вам же і розгрібати побічні ефекти своєї недбалості. Якщо партнер або друг ображений на вашу зайнятість, вам варто пояснити, що почасти ви стараєтеся і в його інтересах. Краще не обговорювати фінансові та естетичні нюанси.

Діва

Сьогодні зірки витримують для Дів правильний баланс стабільності і новизни. Сюрпризи можуть оживити ландшафт або освіжити сюжет, який набрид, але не зможуть позбавити вас законної підтримки, змусити звернути з магістрального шляху, відмовитися від продуманих планів і вистражданих принципів. Ви можете сміливо вступати згідно зі своїми переконаннями: зараз (або незабаром) життя покаже, що ви мали рацію.

Терези

Терезам пора чесно позначити пріоритети скрізь, де відбувається обмін ресурсами. В матеріальній сфері зірки радять вважати базовим активом нерухомість, законний дохід і професію. В області духу найбільш надійне “вкладення” — традиційні цінності, а не свобода, навіть якщо вам здається, що все навпаки. Можливі окремі зміни в схемі інвестицій, витрат, нарахування відсотків або виплат.

Скорпіон

Скорпіонам сьогодні важливо до кінця витримати лінію поведінки з іншими людьми. Не варто перешкоджати чужим капризам, особливо, якщо людина вам симпатична. Можливо, є сенс навіть потурати їм: так ви краще побачите, з ким маєте справу, і зрозумієте суть запитів партнера. У стабільному союзі дружелюбне підстроювання — наприклад, під сім’ю дружини або чоловіка — буде кращим засобом продемонструвати любов.

Стрілець

Стрільцям сьогодні потрібно все робити за планом або інструкцією. Навіть у дрібницях важливо стежити за якістю. Вельми похвальне керуватися міркуваннями боргу, але не таким вже буде негожим і мотив пошуку вигоди — головне, щоб це йшло на користь справі. Не варто демонструвати надто панібратське ставлення, краще дотримуватися службової або вікової субординації.

Козоріг

Сьогодні події йдуть в потрібному Козорогам напрямку. Навіть якщо процес був не зовсім передбачуваним кінцевий результат вас заспокоїть і порадує. Якщо ви в чомусь відійшли від плану і звичок, не варто шкодувати про це: колись і вам треба розширювати класичний арсенал своїх прийомів. До того ж, у цю добу у вас відмінна страховка і вас виручає один з найважливіших талантів — вміння вчасно зупинитися.

Водолій

Сьогодні для Водоліїв відіграють роль сімейні традиції. Не виключено, що вам доведеться принести їм в жертву частину своєї свободи, трохи поступитися смаками і звичками. Це відповідний день для наведення порядку в будинку або ясності в сімейному мікрокліматі. Трохи більше обережності слід проявити в питаннях дизайну і комфорту, у кулінарних та естетичних експромтах: тут можливі і удачі, і промахи.

Риби

Сьогодні зірки радять Рибам у всьому дотримуватися плану, схеми, надійного зразка. Не варто винаходити велосипед і експериментувати там, де все вже придумано до вас. Якщо ви слідуватимете цьому правилу, ваші справи аж до ночі будуть йти рівно і ви без зайвої метушні зробите все необхідне. Гарним орієнтиром може стати довгострокова програма, досвід старших друзів, колег чи родичів.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я